Cosmetics COLLISTAR
Cosmetics COLLISTAR – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 237
COLLISTAR Twist Design Automatic Lip Pencil 109 Papavero Ipnotico 0,4 g
Discounted -35 %
429,-
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 107,250 Kč/100 g
COLLISTAR Twist Design Automatic Lip Pencil 5 Rosa Del Deserto 0,4 g
Discounted -35 %
429,-
660,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 107,250 Kč/100 g
COLLISTAR Puro Gioiello Lipstick Luminous 182 - Specchio Rosso 2,8 g
559,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy and glossy, properties: long-lasting, moisturising and carer
COLLISTAR Impeccabile Compact Powder 10N Ivory 8 g
669,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Powder light coverage, dermatologically tested, long-lasting and non-comedogenic, shade: medium, suitable for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin, compact...
COLLISTAR Impeccabile Maxi Blush 03 Terracotta 8 g
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Blush - suitable for normal, mixed and mature skin, compact consistency, brightening, lasts up to 24 hours, weight: 8 g, package also includes mirror - 8,113 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Stick Concealer 1.5 Porcellana 4 g
499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corrector coverage, tone transparent, long-lasting, water-resistant, non-comedogenic and perfume-free, compact consistency, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin,...
COLLISTAR After Sun Shower-Shampoo Moisturizing Restorative 400 ml
Discounted -6 %
769,-
822,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, deep cleansing, volume 400 ml, vegan, with proteins - 192 Kč/100 ml
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 525 Ottanio Satin 4 g
Discounted -35 %
459,-
715,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: green, number of shades: Mono - 11,475 Kč/100 g
COLLISTAR Puro Gioiello Lipstick Luminous 178 - Luce Nude Malva 2,8 g
Discounted -35 %
569,-
880,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy and glossy, properties: long-lasting, moisturising and carer
COLLISTAR Puro Gioiello Lipstick Luminous 177 - Luce Nude Rosa 2,8 g
Discounted -35 %
569,-
880,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy and glossy, properties: long-lasting, moisturising and carer
COLLISTAR Twist Glowy Blush 03 5 g
Discounted -36 %
559,-
880,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Blush - suitable for normal, mixed and mature skin, creamy consistency, brightening, lasts up to 24 hours, weight: 5 g, package also includes mirror - 11,180 Kč/100 g
COLLISTAR Twist Glowy Blush 01 5 g
Discounted -36 %
559,-
880,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Blush - suitable for normal, mixed and mature skin, creamy consistency, brightening, lasts up to 24 hours, weight: 5 g, package also includes mirror - 11,180 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Maxi Blush 09 Sienna 8 g
Discounted -36 %
659,-
1,045,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Blush - suitable for normal, mixed and mature skin, compact consistency, brightening, lasts up to 24 hours, weight: 8 g, package also includes mirror - 8,238 Kč/100 g
COLLISTAR Magico Beautifying Foundation 2R Beige-Rosato 30 ml
769,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 530 Malva Shimmer 4 g
Discounted -35 %
459,-
715,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: pink, number of shades: Mono - 11,475 Kč/100 g
COLLISTAR Professionale Tinted Brow Gel 1 Biondo 6 g
689,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeliner - gel, long-lasting, matte effect, gold colour, lasts under 24 hours, for normal, combination and mature skin, weight 6 g
COLLISTAR Magico Beautifying Foundation 4N Sabbia 30 ml
769,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Long Wear Foundation 1R 30 ml
1,239,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to over 24 hours,...
COLLISTAR Magico Beautifying Foundation 3R Naturale Rosato 30 ml
769,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours,...
COLLISTAR Magico Beautifying Foundation 2.5N Beige-Naturale 30 ml
769,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 510 Caramello Satin 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: beige, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 500 Avorio Satin 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: nude, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 400 Cipria Matte 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: pink, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 415 Mocha Matte 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: beige, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Kozmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szépségápolás