Cosmetics TianDe
Cosmetics TianDe – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 71
TIANDE Ginseng Nourishing shampoo with ginseng root 450 ml
414,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect, for extra volume, anti-dandruff, volume 450 ml, paraben-free - 92 Kč/100 ml
TIANDE Ginseng Renewing Hair Balm with Ginseng Extract 500 g
434,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hair Balm - effect: hydration, regeneration, gloss and growth, suitable for: coloured Hair, soft, frizzy and unruly and fine and thinning hair, rinse-off, volume: 500 ml -...
TIANDE Snake Oil Foot cream with snake fat 80 ml
189,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Foot Cream - with a volume of 80ml - 236 Kč/100 ml
TIANDE In Capsules Renewing Serum in Capsules 36 pcs
653,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 18.14 Kč/pcs
TIANDE Sheep Placenta Tinted Face Cream Darker 50 g
253,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
BB Cream suitable for these skin types: normal, mixed, dry and mature, designed for the age of 35+, with the effect of moisturising, nourishing, toning and anti-wrinkle
TIANDE Collagen Active Firming and Lifting Emulsion for Face and Neck 100g
534,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Face Cream unisex daily and night, skin type: normal, mixed, dry and mature, effect: nourishing, lifting and revitalising, 100 ml - 534 Kč/100 ml
TIANDE Nourishing Moisturizing Hand Cream Sheep Milk 80ml
102,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Hand Cream - for women, for anti-breaking and splitting nails and irritated skin, moisturising, regenerating and nourishing, , alcohol-free, paraben-free, fragrance-free,...
TIANDE SPA Technology Green Tea Cleansing Gel 150g
184,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cleansing Gel - unisex, suitable for mixed and oily skins
TIANDE Moisturising spa gloves with arginine and vitamin B3 1 pair
161,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hand Mask - for men and women, moisturising, regenerating, nourishing and softening effect, for dry skin - 1,610 Kč/100 g
TIANDE Master Herb Hair Conditioner Golden Ginger 300 ml
414,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hair Balm - effect: nutrition and growth, suitable for: soft, greasy hair and fine and thinning hair, rinse-off, volume: 300 ml - 138 Kč/100 ml
Tiande In Capsules Oil essence for hair in capsules 20 pcs x 1g
434,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hair Treatment - for women, leave-in, for damaged, dry and frizzy and unruly, effect: hydration, nutrition, regeneration and gloss
Tiande Stone Deodorant with Prebiotics Men's Choice, fresh 50 g
206,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Deodorant - for men, roll-on, fresh, antibacterial, moisturising and softening, does not stain, against odor and for everyday use, weight: 50 g
TIANDE Aloe Rich Shampoo with aloe extract 200 g
236,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shampoo - liquid (classic), for fine, greasy, damaged, weak and thinning hair, hydrates, for extra volume and shine, anti-dandruff
TIANDE Sheep Placenta Skin Tonic 100ml
273,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for mixed, dry and mature skin types - 273 Kč/100 ml
Tiande Ginseng Regenerative with ginseng root 200 ml
273,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect, for extra volume, anti-dandruff, volume 200 ml, paraben-free - 137 Kč/100 ml
TIANDE Master Herb Balm for damaged hair 500 g
390,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hair Balm - effect: hydration, regeneration, gloss and growth, suitable for: coloured Hair, damaged, frizzy and unruly and aging and greying hair, rinse-off, volume: 500 ml -...
TIANDE Body soap with ginseng 100 g
194,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bar Soap - suitable for oily and normal skin, cleaning, nourishing and soothing, for everyday use, includes active ingredients such as ginseng, paraben-free, non-comedogenic,...
TIANDE FreshClick Effect bio-lamination 250 ml
444,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Conditioner gives the following effect: hydration and smoothing, best for hair type: soft, damaged, dry and frizzy and unruly - 178 Kč/100 ml
TIANDE Collagen Active Intensive Lifting Face Cream 50g
534,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Face Cream unisex daily and night, skin type: normal, dry and mature, effect: lifting and revitalising, 50 ml - 1,068 Kč/100 ml
TIANDE Ocean Riches Moisturising base under make-up 40 ml
551,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Primer - smoothing and moisturising, volume 40 ml - 1,378 Kč/100 ml
TIANDE Master Herb Cream - balm for falling hair 500 g
504,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hair Balm - effect: regeneration and growth, suitable for: soft, damaged and fine and thinning hair, rinse-off, volume: 500 ml - 101 Kč/100 ml
TIANDE Ling Zhi Hair Root Strengthening Balm with Ling Zhi Extract 220 g
280,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hair Balm - effect: regeneration, strengthening and growth, suitable for: coloured Hair, soft, damaged and fine and thinning hair, rinse-off, volume: 220 ml - 127 Kč/100 ml
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Kozmetika