Cosmetics ZIAJA
Cosmetics ZIAJA – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 181
ZIAJA Coconut Body Butter 200 ml
Discounted -7 %
119,-
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Butter - women's and men's, for sensitive, oily, normal, combination and dry skin, moisturising, regenerating and nourishing, with vitamins, 200 ml volume - 60 Kč/100 ml
ZIAJA Cocoa Butter Shower Scrub 200 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells - 65 Kč/100 ml
ZIAJA Family Shampoo for normal hair - fig 500 ml
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for normal hair, hydrates, repair effect, volume 500 ml, alcohol-free, paraben-free, silicone-free and pH neutral - 13.80 Kč/100 ml
ZIAJA Anti-puffy eye gel with sage 15 ml
Discounted -5 %
74,-
78,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Gel - - 493 Kč/100 ml
ZIAJA Argan Oil Serum 50 ml
109,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for dry and damaged hair, for dry and damaged hair, for more volume, for nutrition and regeneration - 218 Kč/100 ml
ZIAJA Mineral Anti-Dandruff Keratolytic Shampoo 200 ml
Discounted -10 %
98,-
109,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for greasy hair, repair effect, anti-dandruff, volume 200 ml, alcohol-free, paraben-free, silicone-free and pH neutral - 49 Kč/100 ml
ZIAJA Olive Oil Anti-Wrinkle Cream 30+ 50ml
81,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream - suitable for normal and dry skin, natural, hydrating, anti-wrinkle and regenerating, for age group 30+ - 162 Kč/100 ml
ZIAJA Shower Gel Redcurrant 500 ml
74,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, nourishing and softening, 500 ml volume - 14.80 Kč/100 ml
ZIAJA Shower Gel Fresh Tea Mint 500 ml
Great price
98,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination and dry skin, protective, paraben-free, 500 ml volume - 19.60 Kč/100 ml
ZIAJA Manuka Tree Peeling Paste 75 ml
97,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - facial, removes dead skin cells - 129 Kč/100 ml
ZIAJA Manuka tree Night Cream 50 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women night, skin type: oily, normal and mixed, effect: moisturising and soothing, 50 ml - 258 Kč/100 ml
ZIAJA Med Baby&Kids Hypoallergenic shampoo and bath gel 2in1 400 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shampoo - recommended age from Birth, liquid, for all hair types, 2-in-1 (shampoo + shower gel), fragrance-free, volume 400 ml - 40 Kč/100 ml
ZIAJA Baby Shampoo Elephant 270 ml
70,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shampoo - recommended age from 6 months, liquid, for all hair types, with vitamins, volume 270 ml - 26 Kč/100 ml
ZIAJA Mamma Mia Postpartum Body Butter 200ml
149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Butter - women's, for normal skin, moisturising and nourishing, contains seaweed, with vitamins, 200 ml volume - 75 Kč/100 ml
ZIAJA Argan Oil Shampoo smoothing 300 ml
74,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for damaged and dry hair, hydrates, repair effect, for extra volume, smoothing, volume 300 ml, alcohol-free, paraben-free, silicone-free and pH neutral...
ZIAJA Cucumber Micellar gel with mint 200 ml
Great price
95,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel for women, for normal skin - 48 Kč/100 ml
ZIAJA Sensitive Night Cream 50ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women night, skin type: sensitive, effect: soothing, 50 ml - 238 Kč/100 ml
ZIAJA Jeju Facial Spray Toner 200ml
74,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for oily and mixed skin types - 37 Kč/100 ml
ZIAJA Cupuacu Crystalline Soap 500 ml
Great price
98,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for both women and men suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, regenerating, nourishing and softening, ideal for dry skin,...
ZIAJA Acai Berry Day Cream SPF 10 Soothing 50ml
Discounted -9 %
99,-
109,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen for women daily, skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, soothing, SPF factor and protection against external influences,...
ZIAJA Cocoa Butter Conditioner 200 ml
51,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing and regeneration, best for hair type: damaged and dry - 26 Kč/100 ml
ZIAJA Micellar Water Universal for all skin types 390 ml
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water - for normal skin, for dry and sensitive skin, for combination and oily skin, cleanses and removes make-up in one - 31 Kč/100 ml
ZIAJA Eye Cream Parsley 15 ml
81,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 540 Kč/100 ml
ZIAJA Lifting Solution 40+ Night Cream 50ml
Discounted -6 %
139,-
149,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream - suitable for mature skin, vegan, hydrating, anti-wrinkle and lifting/firming, for the 40+ age group - 278 Kč/100 ml
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Kozmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szépségápolás