Alza Benefit slevy - Creams & Lotions for Men
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 69
YVES ROCHER Raspberry & Mint 390 ml
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising and nourishing, vegan, dry skin, for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free, 390 ml volume - 74 Kč/100 ml
YVES ROCHER Monoi 390 ml
289,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising and nourishing, vegan, dry skin, for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free, 390 ml volume - 74 Kč/100 ml
YVES ROCHER Argan & Rose 390 ml
289,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising and nourishing, vegan, dry skin, for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free, 390 ml volume - 74 Kč/100 ml
L'OCCITANE Karite Leche Corporal 250 ml
800,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, nourishing and softening, dry skin, for sensitive, normal, combination, dry and mature skin, contains shea butter, 240 ml volume -...
NIVEA Creme Tube, 100ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for children for both men and women, moisturising, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free, applicable for: dry skin, 100 ml...
WELEDA Lifting body serum with blue gentian 250 ml
499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, regenerating and strengthening, for normal skin, 250 ml volume - 200 Kč/100 ml
NIVEA Q10 Firming Energizing Body Serum 200 ml
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, protective and refreshing, cellulitis, stretch marks and dry skin, for sensitive, normal and dry skin, with hyaluronic acid, 200 ml...
My Little Sudocrem with Aloe Vera 22 g
130,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for children for both men and women, weight: 22 g
WELEDA Pomegranate Firming Body Serum 250ml
469,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - firming, for normal skin, with natural ingredients, with a pump dispenser and for everyday use, pomegranate fragrance, volume 250ml - 188 Kč/100 ml
NIVEA Q10 Extra Nourishing Firming Milk 400 ml
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, protective and refreshing, cellulitis, stretch marks and dry skin, for sensitive, normal and dry skin, with hyaluronic acid, 400 ml...
AVENE XeraCalm A. D. Relipidating balm 400 ml
829,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Balm - helps to restore the skin barrier and restore the balance of the microbiome, I-MODULIA⁺, LIPID Complex: B2, soothed skin, without perfume, non-comedogenic, for the most...
YVES ROCHER Firming anti-cellulite gel 200 ml
689,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Gel - for both men and women, moisturising, nourishing and strengthening, suitable for normal skin, with caffeine, applicable for: cellulitis, 200 ml volume -...
YVES ROCHER Coconut 390 ml
289,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising and nourishing, vegan, dry skin, for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free, 390 ml volume - 74 Kč/100 ml
WELEDA Sea Buckthorn regenerating body lotion 250 ml
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, regenerating, for normal skin, contains vitamin C, with vitamin C, 250 ml volume - 160 Kč/100 ml
EUCERIN Aquaphor regenerating ointment 45 ml
469,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ointment - contains panthenol - volume: 45ml - 1,042 Kč/100 ml
NIVEA Levander Body Lotion 400 ml
210,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, regenerating and toning, dry skin, for sensitive, combination and dry skin, 400 ml volume - 53 Kč/100 ml
L'OCCITANE Shea Butter Ultra Rich Body Cream 200 ml
1,150,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, moisturising, nourishing and softening, suitable for sensitive, normal, combination, dry and mature skin, contains also shea butter,...
URIAGE Bariéderm-Cica Stick Fissures Cracks 22 g
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, moisturising, hypoallergenic, regenerating and soothing, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, fragrance-free,...
YVES ROCHER Seaweed & Sea Butter 390 ml
289,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising and nourishing, vegan, dry skin, for oily, normal, combination, dry and mature skin, contains seaweed, paraben-free, 390 ml volume -...
MUSTELA Moisturising Body Milk 500 ml
489,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's, men's and children's, regenerating, dermo, for normal skin, 500 ml volume - 98 Kč/100 ml
NIVEA Repair&Care Urea 400 ml
209,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, massage and brightening, anti-itching, dry skin and anti-ageing , for sensitive, normal, combination and dry skin, 400 ml volume -...
YVES ROCHER Firming Body Lotion 200 ml
459,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, nourishing and strengthening, cellulitis, for normal skin, 200 ml volume - 230 Kč/100 ml
SVR Topialyse Creme Cream for dry and sensitive skin 400 ml
519,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, hypoallergenic, suitable for sensitive and dry skin, applicable for: irritated skin and dry skin, 400 ml volume - 130 Kč/100 ml
WELEDA Skin Food 100 Years Limited Edition 100ml
339,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - hydrating, regenerating, brightening and nourishing, for dry skin, for normal to dry skin, paraben-free, with natural ingredients and paraffin-free, for everyday use,...