Alza Benefit slevy - Decorative Lip Products
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 97
KNEIPP Aloe Vera Lip Care 4,7 g
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, active ingredients: aloe Vera - 3,383 Kč/100 g
LABELLO Sun Protect SPF30 4.8 g
from
76,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: shea butter - from 1,854 Kč/100 g
Hipp Bio Babysanft lip balm 4,8 g (mix of motifs), 1 pc
99,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, - 2,063 Kč/100 g
KNEIPP Lip Balm Repair & Prevent
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, scent: melissa, active ingredients: shea butter - 3,383 Kč/100 g
LABELLO Cherry Shine 4,8 g
from
63,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, toning, flavour: cherry, scent: fruit, - from 1,646 Kč/100 g
WELEDA Everon 4,8 g
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: shea butter - 3,104 Kč/100 g
NUXE Reve de Miel Honey Lip Care 10 ml
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing,
KNEIPP Hyaluron 4.7 g
159,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, - 3,383 Kč/100 g
TOCOBO Powder Cream Lip Balm 032 Rose Petal 3,5 g
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, scent: fragrance free, - 7,400 Kč/100 g
LUMENE Lip Glow Oil Balm Shade 6 Blackcurrant
354,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing,
LUMENE Lip Glow Oil Balm Shade 5 Raspberry
354,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: raspberry, scent: raspberry,
LABELLO Disney Ariel 4,8 g
84,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: melon, scent: melon, - 1,750 Kč/100 g
WELEDA Pink Peach Tinted Lip Balm 7ml
159,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - vegan, hydrating, nourishing, brightening, tinted, softening, smoothing and protective, peach flavour, peach scent, volume 7ml
MIXA Cica Lip Repair+ 10ml
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, active ingredients: shea butter
Alma natural cosmetics Vanilla Mint, Colourless and Regenerating Lip Balm 12g
220,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Lip Balm nourishing, regenerating, flavour: vanilla, scent: mint, active ingredients: mango butter
FWEE Lip&Cheek Blurry Pudding Pot RD02 Mule 5 g
Great price
309,-
Save 25,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm toning, - 6,180 Kč/100 g
SKINFOOD Avocado & Sugar Lip Scrub 14 g
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, active ingredients: shea butter - 1,779 Kč/100 g
MIXA Panthenol Comfort Lip Balm 10ml
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, active ingredients: panthenol
Alma natural cosmetics Tangerina, Tinted Lip Balm in a Pink Shade 12g
220,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Lip Balm nourishing, regenerating, scent: fragrance free, active ingredients: mango butter
Alma Natural Cosmetics Silver Fir Colourless Regenerating Lip Balm 12g
220,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Lip Balm nourishing, regenerating, scent: fragrance free, active ingredients: mango butter
SKINFOOD Avocado & Olive Lip Balm 12 g
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, - 1,908 Kč/100 g
FRANK BODY Cherry Bomb Lip Scrub 15 ml
439,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: coffee, scent: cherry,
Alma natural cosmetics Cardamom Orange Tinted Shimmer Lip Balm 12g
220,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Lip Balm nourishing, regenerating, flavour: orange, scent: orange, active ingredients: mango butter
Alma Natural Cosmetics Ylang Ylang Tinted Lip Balm in a Red Shade 12g
220,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Lip Balm nourishing, regenerating, scent: fragrance free, active ingredients: mango butter