Alza Benefit slevy - Dental Care Accessories
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 25
ELMEX Dental floss menthol 50 m
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 2.78 Kč/1 m
Oral-B Superfloss 50 pcs
110,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 2.20 Kč/meter
COLGATE Total Pro Gum Health Dental Floss 50 m
Great price
96,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 1.92 Kč/1 m
Oral-B Essential Floss Mint 2 × 50 m
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 2.78 Kč/1 m
CURASEPT Biosmalto Mousse Sensitive Teeth mousse for sensitive teeth Fruit 50 ml
429,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tooth Gel - for kids and for sensitive teeth, 50 ml - 858 Kč/100 ml
Oral-B Satin Tape 50 m
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 3.58 Kč/1 m
Oral-B Essential Floss 50 m
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 1.58 Kč/1 m
CURASEPT ADS 310 gel, 30 ml
from
270,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tooth Gel with 1% chlorhexidine for topical use in gingivitis and periodontitis, offers effective protection against plaque and tooth decay - from 947 Kč/100 ml
WELEDA herbal dental gel 75 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tooth Gel - 212 Kč/100 ml
CURASEPT Biosmalto Mousse Caries Abrasion & Erosion Mousse Gentle Mint 50 ml
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tooth Gel - for sensitive teeth, 50 ml - 858 Kč/100 ml
CURASEPT Biosmalto Mousse Caries Abrasion & Erosion Mousse Strawberry 50 ml
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tooth Gel - for kids and for sensitive teeth, 50 ml - 858 Kč/100 ml
WELEDA sage gum balm gel 30 ml
199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gum Gel - 6,633 Kč/1 l
WELEDA Children's dental gel with fluoride 50 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - protects against tooth decay, strengthens tooth enamel
WELEDA Junior fluoride dental gel
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - protects against tooth decay, strengthens tooth enamel
PROMIS dental gel 60 ml
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tooth Gel - 665 Kč/100 ml
GUM Soft-Picks Medium with fluoride, ISO 1, 100 pcs
Great price
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 100 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 2.69 Kč/1 pc(s)
TEPE MK Original 0,6 mm blue 6 pcs
Discounted -8 %
109,-
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
TEPE MK Original 0,7 mm yellow 6 pcs
Discounted -8 %
109,-
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
TEPE MK Original 0,4 mm pink 6 pcs
Discounted -8 %
109,-
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
TEPE MK Original 0,5 mm red 6 pcs
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
TEPE MK Original Starter Set 6 pcs
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
TEPE MK Original 0,8 mm green 6 pcs
Discounted -8 %
109,-
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
TEPE MK Original 0,45 mm orange 6 pcs
Discounted -8 %
109,-
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
TrueLife InterdentBrush I3
499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush -, spare heads: