Alza Benefit slevy - Deodorants & Antiperspirants
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 248
DAVIDOFF Zino 70 g
Amazing Deal
172,-
Save 527,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Deodorant - for men, stick,, protective, softening and refreshing, against odor and for everyday use, weight: 70 g
BOROTALCO Men Dry Amber Scent Deo Spray 150 ml
from
82,-
64 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs at the supplier's
Deodorant - for men, spray, fresh, protective, long-lasting, volume: 150 ml - from 64 Kč/100 ml
CALVIN KLEIN Obsession for Men 75 ml
Discounted -24 %
225,-
299,-
300 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs at the supplier's
Deodorant - for men, stick, woody, protective, does not stain and long-lasting, volume: 75 ml - 300 Kč/100 ml
NIVEA Stick AP Fresh Flower 50 ml
131,-
262 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Deodorant - for women, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, volume: 50 ml - 262 Kč/100 ml
PACO RABANNE Phantom Deo 150 ml
Amazing Deal
691,-
Save 499,-
461 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs at the supplier's
Deodorant - for men, spray,, refreshing, against odor, volume: 150 ml - 461 Kč/100 ml
AXE Dark Temptation 250 ml
169,-
68 Kč/100 ml
On the way > 5 pcs
Expected 04/10/2026
Deodorant - for men, spray, sweet fragrance sweet, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 250 ml - 68 Kč/100 ml
MONTBLANC Explorer Extreme Deo Stick 75 g
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, refreshing, against odor and for everyday use, weight: 75 g
MONTBLANC Legend Blue Deo stick 75 g
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick,, refreshing, against odor and for everyday use, weight: 75 g