Alza Benefit slevy - Deodorants & Antiperspirants
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 248
BOROTALCO Invisible Deo Spray 150 ml
from
93,-
73 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, fresh, does not stain and long-lasting, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
NIVEA MEN Deep Black Carbon 150 ml
99,-
66 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, protective, long-lasting, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
Rexona Invisible Black+White antiperspirant spray 150ml
from
67,-
53 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray, fresh, protective and refreshing, does not stain and for everyday use, 150 ml volume - from 53 Kč/100 ml
FA MEN Antiperspirant Deo Spray Red Cedarwood 150 ml
77,-
51 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, antibacterial and protective, does not stain, 150 ml volume - 51 Kč/100 ml
REXONA Men Cobalt Dry antiperspirant 200 ml
from
80,-
45 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 200 ml volume - from 45 Kč/100 ml
BOROTALCO Invisible Deo Roll-on 50 ml
from
93,-
218 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, roll-on, fresh, does not stain, volume: 50 ml - from 218 Kč/100 ml
NIVEA MEN Black & White Power 50 ml
from
79,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, roll-on,, protective, does not stain and long-lasting, 50 ml volume - from 198 Kč/100 ml
Rexona Bright Bouquet antiperspirant spray 150ml
from
67,-
53 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 150 ml volume - from 53 Kč/100 ml
BOROTALCO Active Citrus & Lime Fresh Deo Spray 150 ml
from
93,-
73 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, citrus, protective, long-lasting, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
FA Men Invisible Power antiperspirant 150 ml
77,-
51 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray, protective, does not stain, 150 ml volume - 51 Kč/100 ml
LADY SPEED STICK Aloe Sensitive 40 g
91,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, fragrance fresh fresh, refreshing, long-lasting, weight: 40 g
NIVEA Men BLACK & WHITE Invisible Original 150ml
89,-
59 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, protective, does not stain and long-lasting, 150 ml volume - 59 Kč/100 ml
ARMAF Club De Nuit Intense Man 200 ml
149,-
75 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, protective, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, 200 ml volume - 75 Kč/100 ml
REXONA Men Antiperspirant stick Fresh& Power 50 ml
from
88,-
208 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, stick,, protective and refreshing, does not stain and for everyday use, 50 ml volume - from 208 Kč/100 ml
LADY SPEED STICK Gel Pro 5-in-1 65g
from
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, gel,, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, weight: 65 g
WELEDA Men 24h Deo Roll-on 50 ml
189,-
378 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, roll-on,, protective and refreshing, for everyday use, volume: 50 ml - 378 Kč/100 ml
FA MEN Antiperspirant roll-on Red Cedarwood 50 ml
77,-
154 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, roll-on,, antibacterial and protective, long-lasting, 50 ml volume - 154 Kč/100 ml
Rexona Active Protection + Invisible antiperspirant spray 150ml
from
84,-
66 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and refreshing, does not stain and for everyday use, 150 ml volume - from 66 Kč/100 ml
FA MEN Sport antiperspirant 50 ml
77,-
154 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, roll-on,, antibacterial, long-lasting, 50 ml volume - 154 Kč/100 ml
BOROTALCO Solid Deodorant Pure 40 ml
from
82,-
240 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, fresh, protective and refreshing, against odor, volume: 40 ml - from 240 Kč/100 ml
WELEDA Citrus 24h Deo Roll-on 50 ml
199,-
398 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, roll-on, citrus, for everyday use, volume: 50 ml - 398 Kč/100 ml
Rexona Active Protection Fresh antiperspirant spray 150ml
from
67,-
53 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and refreshing, does not stain and for everyday use, 150 ml volume - from 53 Kč/100 ml
REXONA Men Cobalt Dry solid antiperspirant for men 50 ml
from
76,-
178 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, stick, bylinná fragrance, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying and for everyday use, 50 ml volume - from 178 Kč/100 ml
BOROTALCO Active Mandarin & Neroli Fresh Deo Spray 150 ml
from
93,-
73 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, fruit, protective and softening, long-lasting, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml