Alza Benefit slevy - Deodorants & Antiperspirants
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 249
BOROTALCO Intensive Deo Spray 150 ml
from
93,-
73 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, fresh, protective and softening, long-lasting, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
GILLETTE Cool Wave 70 ml
139,-
199 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, gel, 70 ml volume - 199 Kč/100 ml
BOROTALCO Pure Unique Scent of Borotalco Deo Spray 150 ml
from
93,-
73 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, fresh, protective and refreshing, against odor, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
NIVEA MEN Protect & Care 150 ml
97,-
65 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, protective, long-lasting and for everyday use, 150 ml volume - 65 Kč/100 ml
FA Pink Passion deodorant 150 ml
77,-
51 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray, floral fragrance floral, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 150 ml - 51 Kč/100 ml
NIVEA MEN Active Energy Antiperspirant 150 ml
99,-
66 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, refreshing, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
NIVEA MEN Black & White Fresh 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, roll-on,, moisturising and protective, does not stain, 50 ml volume - 198 Kč/100 ml
NIVEA MEN Stick AP Fresh Kick 50 ml
Great price
99,-
Save 20,-
198 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying and travel, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
BOROTALCO Men Dry Unique Scent Deo Spray 150 ml
from
101,-
79 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fresh, protective, long-lasting, volume: 150 ml - from 79 Kč/100 ml
REXONA Invisible Black+White Solid Antiperspirant 40 ml
from
67,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, stick,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 40 ml volume - from 198 Kč/100 ml
BOROTALCO Deo Men Fresh 150 ml
from
82,-
64 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray,, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 150 ml - from 64 Kč/100 ml
AXE Jungle Fresh 50 ml
Amazing Deal
95,-
190 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, stick,, moisturising and protective, does not stain, long-lasting, travel and against odor, 50 ml volume - 190 Kč/100 ml
REXONA Sexy Bouquet antiperspirant 40 ml
from
67,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, stick,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 40 ml volume - from 198 Kč/100 ml
NIVEA Fresh Natural Deo Spray 200 ml
119,-
60 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray, fresh, refreshing, does not stain, volume: 200 ml - 60 Kč/100 ml
NIVEA MEN Black&White Invisible Ultimate Impact 150 ml
99,-
66 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, protective, does not stain, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
AXE Epic Fresh Spray Deodorant 150 ml
from
87,-
66 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fruit fragrance fruit, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and against odor, volume: 150 ml - from 66 Kč/100 ml
NIVEA Black & White Clear 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, roll-on,, protective, does not stain, 50 ml volume - 198 Kč/100 ml
NIVEA Solar Sparks 150 ml
Amazing Deal
99,-
66 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
AXE Black solid deodorant for men 50 g
from
87,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, aromatic, refreshing, does not stain and long-lasting, weight: 50 g
ADIDAS RG UEFA 10 Deodorant 150 ml
119,-
79 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray,, volume: 150 ml - 79 Kč/100 ml
NIVEA Black & White Invisible Clear 150 ml
99,-
66 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective, does not stain, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
NIVEA Protect & Care 150 ml
99,-
66 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and softening, long-lasting, travel and for everyday use, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
WELEDA Sage deodorant 100 ml
341,-
341 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray, spicy, for everyday use, volume: 100 ml - 341 Kč/100 ml
LADY SPEED STICK Gel Breath of Freshness 65 g
from
89,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, gel,, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, weight: 65 g