Alza Benefit slevy - Deodorants
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 117
BOROTALCO Active Mandarin & Neroli Fresh Deo Roll-on 50 ml
from
101,-
238 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, roll-on, citrus, protective, long-lasting, volume: 50 ml - from 238 Kč/100 ml
FA Men Sport 150 ml
77,-
51 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fruit, protective and refreshing, long-lasting, volume: 150 ml - 51 Kč/100 ml
FA Feel Refreshed 150 ml
77,-
51 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray, fruit, protective, does not stain and long-lasting, volume: 150 ml - 51 Kč/100 ml
NIVEA Fresh Flower Deo Spray 150 ml
from
81,-
66 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray, floral, nourishing, for everyday use, volume: 150 ml - from 66 Kč/100 ml
BOROTALCO Intensive Uniquie Scent of Borotalco Deo Roll-on 50 ml
from
82,-
192 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, roll-on, fresh, protective and soothing, long-lasting, volume: 50 ml - from 192 Kč/100 ml
NIVEA Fresh Pure Deo Spray 150 ml
119,-
79 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray, floral, refreshing, does not stain, volume: 150 ml - 79 Kč/100 ml
BOROTALCO Intensive Deo Spray 150 ml
from
93,-
73 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, fresh, protective and softening, long-lasting, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
BOROTALCO Pure Unique Scent of Borotalco Deo Spray 150 ml
from
93,-
73 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, fresh, protective and refreshing, against odor, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
FA Pink Passion deodorant 150 ml
77,-
51 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray, floral fragrance floral, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 150 ml - 51 Kč/100 ml
BOROTALCO Men Dry Unique Scent Deo Spray 150 ml
from
101,-
79 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fresh, protective, long-lasting, volume: 150 ml - from 79 Kč/100 ml
BOROTALCO Deo Men Fresh 150 ml
from
82,-
64 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray,, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 150 ml - from 64 Kč/100 ml
NIVEA Fresh Natural Deo Spray 200 ml
119,-
60 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray, fresh, refreshing, does not stain, volume: 200 ml - 60 Kč/100 ml
AXE Epic Fresh Spray Deodorant 150 ml
from
87,-
66 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fruit fragrance fruit, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and against odor, volume: 150 ml - from 66 Kč/100 ml
AXE Black solid deodorant for men 50 g
from
87,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, aromatic, refreshing, does not stain and long-lasting, weight: 50 g
ADIDAS RG UEFA 10 Deodorant 150 ml
119,-
79 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray,, volume: 150 ml - 79 Kč/100 ml
WELEDA Sage deodorant 100 ml
341,-
341 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray, spicy, for everyday use, volume: 100 ml - 341 Kč/100 ml
OLD SPICE Bearglove 65 ml
149,-
229 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fruit fragrance fruit, does not stain, long-lasting and for everyday use, volume: 65 ml - 229 Kč/100 ml
AXE Lower Body Pear & Cedarwood 100ml
139,-
139 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fruit fragrance fruit, long-lasting, for intimate parts, against odor and for everyday use, volume: 100 ml - 139 Kč/100 ml
LADY SPEED STICK Black Orchid 40 g
92,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick,, refreshing, long-lasting, weight: 40 g
WELEDA Pomegranate 24h Deo Roll-on 50 ml
189,-
378 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, roll-on, fruit fragrance fruit, for everyday use, volume: 50 ml - 378 Kč/100 ml
BOROTALCO Deo Men Fresh 50 ml
from
135,-
318 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, roll-on,, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - from 318 Kč/100 ml
BOROTALCO Deo Fresh Aquatic Flowers 50 ml
from
82,-
192 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, roll-on,, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - from 192 Kč/100 ml
NIVEA Stick Deo Fresh Natural 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
BOROTALCO Deodorant Soft 50 ml
from
82,-
192 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, roll-on, floral, long-lasting, volume: 50 ml - from 192 Kč/100 ml