Alza Benefit slevy - Dermo Face Serums
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 14
URIAGE Bariederm Cica Daily Serum 30 ml
639,-
2,130 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,130 Kč/100 ml
URIAGE Hyseac New Skin Serum Anti-Blemish Booster 30 ml
499,-
1,663 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,663 Kč/100 ml
URIAGE Dépiderm Anti-dark Spot Serum Brightening Booster 30 ml
599,-
1,997 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,997 Kč/100 ml
BIODERMA Sensibio Defensive Serum 30 ml
779,-
2,597 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,597 Kč/100 ml
SVR AZ Sebiaclear Ampoule Flash 30 ml
729,-
2,430 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,430 Kč/100 ml
AVENE Ultra Serum SPF 50+ 30 ml
1,159,-
3,863 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,863 Kč/100 ml
URIAGE Bébé 1st Natural Serum 15 × 5 ml
179,-
1,193 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,193 Kč/100 ml
DERMALOGICA Active Clearing Age Bright Clearing Serum 30 ml
2,219,-
7,397 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 7,397 Kč/100 ml
DERMALOGICA BioLumin-C Serum 30 ml
Great price
2,590,-
8,633 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 8,633 Kč/100 ml
NUXE Merveillance LIFT Firming Activating Oil Serum 30 ml
1,189,-
3,963 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,963 Kč/100 ml
DERMALOGICA Clearstart Post Breakout Fix 15ml
670,-
4,467 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 4,467 Kč/100 ml
DERMALOGICA Circular Hydration Serum 30 ml
1,820,-
6,067 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 6,067 Kč/100 ml
DERMALOGICA Pro-Collagen Banking Serum 30 ml
Great price
2,390,-
Save 160,-
7,967 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 7,967 Kč/100 ml
A-DERMA Exomega Ultra Soothing Serum 30ml
New arrival
799,-
2,663 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,663 Kč/100 ml