Alza Benefit slevy - Dermocosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 175
URIAGE DS Hair Regulating Anti-Dandruff Lotion 100 ml
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - dermo, for all hair types, volume 100 ml - 449 Kč/100 ml
URIAGE Keratosane 30 40 ml
519,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Gel - for both men and women, moisturising, softening and soothing, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free, fragrance-free and with urea,...
DUCRAY Kelual Squanorm Fresh Control 200 ml
491,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - dermo, for greasy hair, volume 190 ml - 258 Kč/100 ml
URIAGE Hyséac Cleansing Cream 150 ml
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Cream - dermo, daily and night, with a volume of 150ml, suitable for unisex, for sensitive, oily and mixed skin type(s) - 239 Kč/100 ml
URIAGE Thermal Micella Water Sensitive Skin 250 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 108 Kč/100 ml
URIAGE Eau Thermal Spray 150 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature - 159 Kč/100 ml
AVEENO Soothing toner with oats 200 ml
Amazing Deal
269,-
Save 30,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, normal and dry skin types - 135 Kč/100 ml
LA ROCHE-POSAY SPF50 + Anthelios Dermo-Pediatrics Lotion 50ml
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Lotion with SPF 50, 50 ml volume - 1,398 Kč/100 ml
URIAGE Body Scrubbing Cream 200 ml
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - women's, dermo, for normal, combination and dry skin, volume 200 ml - 190 Kč/100 ml
URIAGE Hyseac New Skin Serum Anti-Blemish Booster 30 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,663 Kč/100 ml
URIAGE Xémose SOS Anti-Itch Mist 200 ml
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, fragrance-free and sulphate-free, dermo, 200 ml volume - 245 Kč/100 ml
URIAGE Eau Thermale Water Jelly 40 ml
379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - moisturising, dermo, daily and night, with a volume of 40ml, for oily, normal, mixed, dry and mature skin type(s) - 948 Kč/100 ml
NUXE Prodigieux Shower Oil 200 ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Oil - unisex, suitable for sensitive, normal, combination and dry skin, moisturising, silicone-free and sulphate-free, suitable for dry skin, dermo, 200 ml volume -...
NUXE Huile Prodigieuse Riche Multi-Purpose Nourishing Oil 100 ml
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil 100 ml - unisex, suitable for normal and dry skin, dry skin, silicone-free, with natural oil and with natural ingredients, active substances include argan oil, borage oil,...
URIAGE Hyséac Exfoliating Mask 100 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - for oily and combination skin, brightening and cleansing, volume 100 ml - 249 Kč/100 ml
AVENE XeraCalm A. D. Relipidating balm 400 ml
829,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Balm - helps to restore the skin barrier and restore the balance of the microbiome, I-MODULIA⁺, LIPID Complex: B2, soothed skin, without perfume, non-comedogenic, for the most...
UXITOL 10 Silkhand 50 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - for cracked skin, protects against nappy rash and dry skin, exfoliating, moisturising and softening, dermo, active ingredients include aloe Vera, lactic acid and urea,...
DS LABORATORIES Revita Extra Strenght 205 ml
789,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for weak and thinning hair, promotes hair growth, volume 205 ml, dermo, paraben-free - 385 Kč/100 ml
URIAGE Hyseac SOS Drying Gel 15 ml
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - moisturising and soothing, dermo, daily, with a volume of 15ml - 2,393 Kč/100 ml
AVENE Spray for the whole family SPF50+ 400 ml
1,239,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray -, the sun protection factor will provide your skin with very strong UVB protection - 310 Kč/100 ml
Avene Mist SPF 30 - Protective Oil for Sensitive Skin 150ml
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tanning Mist - for body - 579 Kč/100 ml
NUXE Reve de Miel Honey Lip Care 10 ml
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing,
AVENE Sun Spray for children SPF50+ 200 ml
946,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray -, the sun protection factor will provide your skin with very strong UVB protection - 473 Kč/100 ml
DUCRAY Kelual DS Sebocontrol 100 ml
New arrival
559,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for greasy hair, deep cleansing, anti-dandruff, volume 100 ml, dermo - 559 Kč/100 ml