Drugstore FROSCH
Drugstore FROSCH – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 66
FROSCH ECO Bathroom and Shower Cleaner Lemon 500 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner - for bathroom, - 198 Kč/1 l
FROSCH EKO For dishes with Citron 750ml
Great price
70,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - liquid, no applicator, pH neutral and dermatologically friendly, perfumed, phosphate-free, chlorine-free, total volume 750 ml - 93 Kč/1 l
FROSCH ECO Lavender Universal Cleaner 1 l
Great price
70,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage,
FROSCH Kitchen degreaser Grep 500 ml
85,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - kitchen,
FROSCH EKO Aloe Vera Washing-Up Liquid 750ml
70,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - liquid, no applicator, pH neutral and dermatologically friendly, perfumed, phosphate-free, chlorine-free, total volume 750 ml - 93 Kč/1 l
FROSCH Cleaner for induction and ceramic plates 300 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - kitchen,
FROSCH Hygienic cleaner for refrigerators and other kitchen surfaces 300 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - kitchen,
FROSCH EKO Dish Lotion almond milk 750ml
63,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - liquid, no applicator, pH neutral and dermatologically friendly, perfumed, phosphate-free, chlorine-free, total volume 750 ml - 84 Kč/1 l
FROSCH ECO Raspberry (500ml)
68,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - liquid, no applicator, pH neutral and dermatologically friendly, perfumed, phosphate-free, chlorine-free, total volume 500 ml - 136 Kč/1 l
FROSCH EKO Dishwashing Balm Citrus 750ml
Great price
68,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - liquid, no applicator, pH neutral and dermatologically friendly, perfumed, phosphate-free, chlorine-free, total volume 750 ml - 91 Kč/1 l
FROSCH EKO Universal cleaner Raspberry 1 l
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage,
FROSCH Multi-Purpose Cleaner for Glossy Surfaces, Orange (500ml)
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - kitchen,
FROSCH Zero% cleaner 1 l
95,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - for cleaning floors, kitchens, bathrooms and toilets
FROSCH Lavender 750 ml
70,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - suitable for floors and washable surfaces, hygienic cleaning, removes grease and odour, biodegradable, eco-friendly packaging, lavender scent,...
FROSCH Citrus for white laundry Citrus 1.5 l (22 washes)
299,-
Currently Unavailable
Washing Gel - suitable for white clothing, 22 wash cycles, volume 1500 ml - 13.59 Kč/pcs - from 199 Kč/1 l
FROSCH Cotton Blossom 900ml (36 Washes)
New arrival
89,-
Currently Unavailable
Fabric Softener - characteristics: for allergy sufferers, protection against loss of shape and softens laundry, fresh fragrance, made in Germany, 36 Washes washes, volume of...
FROSCH Senses Winter Orange 300 ml
89,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive and normal skin, cleaning, moisturising, regenerating and softening, active ingredients include panthenol , paraben-free, formula:...
FROSCH Oase aroma diffuser Orange Grove 90 ml
219,-
Currently Unavailable
Reed Diffuser , will keep your interior fresh for hours