Alza Benefit slevy - Hair Gels
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 10
SCHWARZKOPF TAFT Power Sport Mega Strong Gel 150 ml
175,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - vegan, for all hair types, strong hold, volume 150 ml - 117 Kč/100 ml
SYOSS Power Hold Extreme 250 ml
213,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - for all hair types, extra strong hold, volume 250 ml - 85 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF TAFT Looks V12 gel 150 ml
175,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - vegan, for dry hair, protects from external influences, strong hold, volume 150 ml - 117 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF TAFT Looks Power Extreme 250 ml
175,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - for coloured, fine, greasy, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, protects from external influences, strong hold, volume 250 ml -...
SYOSS Max Hold Gel 250 ml
213,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - for all hair types, extra strong hold, volume 250 ml - 85 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF TAFT Looks MaXX Power gel 150 ml
175,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - vegan, for coloured, fine, greasy, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, protects from external influences, strong hold, volume 150...
SCHWARZKOPF TAFT Power Invisible gel 150 ml
from
148,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - vegan, for all hair types, protects from external influences, strong hold, volume 150 ml - from 117 Kč/100 ml
got2b Ultra Glued 150 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - vegan, for all hair types, protects from external influences, extra strong hold, volume 150 ml - 133 Kč/100 ml
got2b Curlz curl defining gel 150 ml
227,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - vegan, for wavy and curly hair, light hold, volume 150 ml - 151 Kč/100 ml
STMNT Gel 150 ml
599,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - professional and vegan, for all hair types, strong hold, volume 150 ml - 399 Kč/100 ml