Alza Benefit slevy - Hair Masks, Serums & Tonics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 86
MÁDARA peeling serum for skin 50 ml
399,-
798 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - great for moisturizing, for nutrition and regeneration - 798 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Sublime Cristalli Liquidi The Original 15 ml
399,-
2,660 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - great for moisturizing, - 2,660 Kč/100 ml
KÉRASTASE Genesis Ampoules Cure Anti-Chute Fortifiantes 42 × 6 ml
4,590,-
1,821 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - for women, leave-in, for fine and thinning, effect: regeneration, strengthening, gloss, growth and volume - 109 Kč/pcs - from 1,821 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Sublime Cristalli Liquidi The Original 50 ml
829,-
1,658 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - great for moisturizing, - 1,658 Kč/100 ml
ORIBE Serene Scalp Soothing Leave-On Treatment 50 ml
1,219,-
2,438 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Emulsion - for women, leave-in, for for all hair types, effect: hydration and nutrition - 2,438 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO YE Repair Bonder Leave-In Serum 150 ml
402,-
268 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for thinning hair, great for moisturizing, for nutrition and regeneration - 268 Kč/100 ml
ORIBE Bright Blonde Radiance & Repair Treatment 125 ml
1,439,-
1,151 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Emulsion - for women, conditioner, for damaged, dry and blond, effect: hydration, nutrition, regeneration, gloss and neutralisation of yellow tones - 1,151 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF GLISS Scalp Balance SPF spray for the scalp Scalp Balance 100 ml
270,-
270 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for all hair types, protects from UV radiation and hair loss, volume 100 ml - 270 Kč/100 ml
KUNDAL 10X Caffeine Strengthening Scalp Serum 10 ml
Amazing Deal
339,-
3,390 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - great for moisturizing, for nutrition and regeneration - 3,390 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Gliss Full Hair Wonder 100 ml
220,-
220 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for thinning hair, great for moisturizing, for nutrition and regeneration - 220 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF GLISS Scalp Balance cleansing serum 100 ml
270,-
270 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - - 270 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Repair Perfect Hair 150 ml
Discounted -11 %
369,-
419,-
246 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - for women, leave-in, for for all hair types, effect: volume - 246 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Lisse Design Keratin Therapy laminar water 250 ml
569,-
228 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Tonic An instant-acting treatment for maximum softness, shine and easy detangling without weighing hair down. Provides an instant lamination effect - smoothes the surface of...
REDKEN Acidic Grow Full System Scalp & Hair Serum 100 ml
1,289,-
1,289 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for fine hair, for thinning hair, great for moisturizing, for more volume, - 1,289 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF TAFT Aloe Boost Moisturizing Spray 150 ml
220,-
147 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for all hair types, protects from high temperature, volume 150 ml - 147 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO YE Nutritive Nourishing Leave-In Treatment 200 ml
312,-
156 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for thinning hair, great for moisturizing, for nutrition and regeneration - 156 Kč/100 ml
SYOSS Intense Glaze 100 ml
241,-
241 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for nutrition and regeneration - 241 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Color Extra Rich Intensive Conditioning Serum 12 × 18 ml
1,399,-
648 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for coloured hair and hair with highlights, - 648 Kč/100 ml
KEVIN MURPHY Full. Again 150 ml
799,-
533 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Emulsion - for women, leave-in, for for all hair types, soft and fine and thinning, effect: hydration, regeneration, gloss and volume - 533 Kč/100 ml
OLAPLEX No. 1 Bond Multiplier 525 ml
3,190,-
608 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - for women, conditioner, for coloured Hair and damaged, effect: hydration, nutrition, regeneration and volume - 608 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi di Lino Sunshine After-Sun Treatment 200 ml
429,-
215 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - for women, conditioner, for for all hair types, effect: nutrition - 215 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Professional BC Repair Rescue Hair Tip Serum 100 ml
489,-
489 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - great for moisturizing, for nutrition and regeneration - 489 Kč/100 ml
IDA WARG Repair Hair Serum 100 ml
369,-
369 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for dry and damaged hair, for thinning hair, for dry and damaged hair, great for moisturizing, for nutrition and regeneration - 369 Kč/100 ml
IDA WARG Texturizing Salt Water Spray 150 ml
451,-
301 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - unisex, leave-in, for for all hair types and wavy and curly, effect: volume - 301 Kč/100 ml