Alza Benefit slevy - Hair Styling
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 149
ANGRY BEARDS Bjukenen Matt Clay 120g
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Clay - for all hair types, chrání před external influences, light hold, volume 100 ml - 9.03 Kč/pcs - from 289 Kč/100 ml
got2b Powderfull Volumizing Styling Powder 10 g
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Powder - for all hair types, protects from external influences, strong hold, weight 10 g - 1,990 Kč/100 g
SYOSS Keratin Protection Spray 200 ml
213,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for coloured, fine, greasy, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, protects from high temperature, strong hold, volume 200...
got2b Beach Matt Mattifying Paste 100 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Paste - for coloured, fine, greasy, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, protects from external influences, medium hold, volume 100 ml -...
SYOSS Max Hold hairspray 300 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - pro coloured, fine, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, extra strong hold, volume 300 ml - 66 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF TAFT hair powder Volume 10 g
175,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Powder - for coloured, fine, greasy, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, strong hold, weight 10 g - 1,750 Kč/100 g
SCHWARZKOPF TAFT Power 5 Hairspray 250 ml
from
132,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - pro all hair types, strong hold, volume 250 ml - from 62 Kč/100 ml
got2b Phenomenal Texturizing clay 100 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Clay - for coloured, fine, greasy, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, chrání před external influences, strong hold, volume 100 ml -...
SCHWARZKOPF TAFT Volume 4 Hairspray 250 ml
from
132,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - vegan, pro fine hair, provides protection from external influences, strong hold, volume 250 ml - from 62 Kč/100 ml
got2b Phenomenal Shaping Paste 100 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Paste - for all hair types, protects from external influences, strong hold, volume 100 ml - 199 Kč/100 ml
K18 AstroLift Reparative Volume Spray 118 ml
Great price
1,229,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for fine, damaged and dry hair, volume 118 ml - 1,042 Kč/100 ml
SYOSS Volume Lift Hairspray 300ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - pro coloured, fine, greasy, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, volume 300 ml - 66 Kč/100 ml
K18 Heatbounce Leave-in 118 ml
1,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, protects from high temperature, external influences and breakage, volume 118 ml - 1,101 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF TAFT Looks Molding Clay 75 ml
175,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Clay - for all hair types, chrání před external influences, extra strong hold, volume 75 ml - 233 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF TAFT Power 5 Cashmere Hairspray 250 ml
from
132,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - pro all hair types, provides protection from external influences, strong hold, volume 250 ml - from 62 Kč/100 ml
SYOSS Keratin Hairspray 300ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - pro coloured, fine, greasy, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, extra strong hold, volume 300 ml - 66 Kč/100 ml
got2b Guardian Angel thermo-protective spray 200 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - vegan, for coloured, fine, greasy, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, protects from high temperature, volume 200 ml -...
SCHWARZKOPF TAFT Power Invisible 5 Hairspray 250 ml
from
132,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - vegan, pro all hair types, provides protection from external influences, strong hold, volume 250 ml - from 62 Kč/100 ml
got2b Glued Blasting Freeze hairspray 300 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - pro all hair types, provides protection from external influences, extra strong hold, volume 300 ml - 66 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF TAFT Powerfull Age 5 Hairspray 250 ml
from
132,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairspray - vegan, pro all hair types, provides protection from external influences, strong hold, volume 250 ml - from 62 Kč/100 ml
SLICK GORILLA Clay hair clay 70 g
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair pomade - for men, strong hold
SCHWARZKOPF TAFT Power Sport Mega Strong Gel 150 ml
175,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - vegan, for all hair types, strong hold, volume 150 ml - 117 Kč/100 ml
SYOSS Power Hold Extreme 250 ml
213,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - for all hair types, extra strong hold, volume 250 ml - 85 Kč/100 ml
SYOSS Matt Fiber Cream 100 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Paste - for all hair types, protects from external influences, strong hold, volume 100 ml - 159 Kč/100 ml