Herbal Teas Jukl
Herbal Teas Jukl – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 210
JUKL Weeping Womb Herbal Tea 100g
124,-
1,240 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: dead-nettle, lady's mantle, and nettle - 1,240 Kč/1 kg
JUKL Colon Herbal Tea 100g
124,-
1,240 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients oregano, nettle and mint - 1,240 Kč/1 kg
Jukl Anemone, 50 g
69,-
1,380 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, weight 50 g - 1,380 Kč/1 kg
JUKL Lung Herbal Tea 100g
124,-
1,240 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: camomile, strawberry and linden - 1,240 Kč/1 kg
JUKL Žáha Herbal Tea 100 g
124,-
1,240 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: fennel, mint and lemon balm - 1,240 Kč/1 kg
Jukl - Hluchavka white flower 20 g
207,-
5,175 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is deaf clover with a positive impact on the respiratory tract, single-species, Czech, weight 40 g - 5,175 Kč/1 kg
Jukl Blueberry leaf, 50 g
67,-
1,340 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, weight 50 g - 1,340 Kč/1 kg
JUKL Upper Respiratory Tract Herbal Tea 100g
124,-
1,240 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: elderflower, wild thyme and thyme - 1,240 Kč/1 kg
JUKL Blood Cleansing Herbal Tea 100g
124,-
1,240 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: nettle, dandelion and yarrow - 1,240 Kč/1 kg
JUKL Safflower 50 g
67,-
1,340 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is safflower with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Thyroid Gland SF Herbal Tea 100g
124,-
1,240 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: mint - 1,240 Kč/1 kg
JUKL Liver Herbal Tea 100g
124,-
1,240 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: chicory, caraway and dandelion - 1,240 Kč/1 kg
JUKL Fenugreek root 50 g
64,-
1,280 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is a nutmeg with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Herbal Tea – Christmas Tea 100 g
125,-
1,250 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: elderflower, chamomile, lavender, lime blossom, orange and St John’s wort - 1,250 Kč/1 kg
JUKL Bearberry leaf 50 g
67,-
1,340 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is bearberry with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Energy Herbal Tea 100g
124,-
1,240 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: oregano, mint and lemon balm - 1,240 Kč/1 kg
JUKL Optimal Sugar Herbal Tea 100g
124,-
1,240 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: bilberry and mint - 1,240 Kč/1 kg
JUKL Lungwort leaf 50 g
86,-
1,720 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is lungwort with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
Jukl Sea buckthorn fruit, 50 g
87,-
1,740 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, weight 50 g - 1,740 Kč/1 kg
JUKL Herbal Tea Children's Tea 100g
124,-
1,240 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: camomile, strawberry and raspberry - 1,240 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Bylinné čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Gyógyteák