Alza Benefit slevy - Korean Skin Care
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 303
SKINFOOD Black Sugar Perfect Cleansing Oil 200 ml
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil , moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin
MIZON White Flower Snow Cream 150 ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , 150 ml - 199 Kč/100 ml
SKINFOOD Rice Brightening Serum 55 ml
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 835 Kč/100 ml
SKINFOOD Pantothenic Water Parsley Toner 300 ml
549,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin types - 183 Kč/100 ml
SKINFOOD Blue Chamomile Hyaluronic Toner Mist 100 ml
519,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mist - for cleansing the skin
BIODANCE Skin Refining Mild PHA Toner 150 ml
469,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin - 313 Kč/100 ml
SKINFOOD Yuja C Vita Daily Mask 30 pcs (270 g)
619,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - textile, nourishing and antioxidant
NINE LESS Hydra-Max Deep Infusion Serum 50 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 698 Kč/100 ml
SKINFOOD Pear Mint Food Mask 120 g
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, nourishing and soothing, meant for the following skin type(s): sensitive, oily, normal and mixed - 698 Kč/100 ml
BIODANCE Radiant Vita Niacinamide Serum 30 ml
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,997 Kč/100 ml
SKINFOOD Pineapple Peeling Gel 100 ml
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - 319 Kč/100 ml
SKINFOOD Carrot Carotene Soothing Toner 300 ml
549,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for normal and dry skin types - 183 Kč/100 ml
SKINFOOD Basil Teatreecinic Cooling Toner 200 ml
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for normal skin types - 190 Kč/100 ml
CENTELLIAN24 Madeca Matcha Pore Cleansing Oil 200 ml
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil , moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin
JUMISO D-Panthenol Barrier Soothing Serum 70 ml
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 527 Kč/100 ml
SKINFOOD Pink Grapefruit AHA Toner 200 ml
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for oily and normal skin types - 180 Kč/100 ml
SKINFOOD Avocado & Olive Lip Balm 12 g
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, - 1,908 Kč/100 g
DR. REJU-ALL Advanced Lc-Ceramide Barrier Cream 50 ml
579,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , skin type: sensitive and dry, 50 ml - 1,158 Kč/100 ml
COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discolouration Care Serum 50 ml
469,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 938 Kč/100 ml
COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream 100 g
449,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Face Cream for women, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising
VT COSMETICS Reedle Shot 700 30 ml
1,049,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,497 Kč/100 ml
Dr. ALTHEA Green Relief Amino Gel Cleanser 100 ml
318,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cleansing Gel - for women, for normal skin, suitable for mature skin, suitable for dry skin, suitable for sensitive skin, suitable for mixed and oily skins - 318 Kč/100 ml
MEDI-PEEL Aqua Essence Lifting Eye Cream - Lifting Eye Cream with Peptides 40 ml
449,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,123 Kč/100 ml
MARY & MAY Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask 110 g
592,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Face Mask - gel, moisturising, soothing and softening, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed and dry