Alza Benefit slevy - Korean Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 364
SKINFOOD Pear Mint Food Mask 120 g
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, nourishing and soothing, meant for the following skin type(s): sensitive, oily, normal and mixed - 698 Kč/100 ml
SKINFOOD Blue Chamomile Hyaluronic Ampoule 50 ml
569,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,138 Kč/100 ml
BIODANCE Skin Refining Mild PHA Toner 150 ml
Great price
469,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin - 313 Kč/100 ml
SKINFOOD Black Sugar Perfect Toner 2X For Men 180 ml
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for oily, normal and dry skin types - 255 Kč/100 ml
ABIB Heartleaf Essence Calming Pump 50 ml
519,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - 1,038 Kč/100 ml
BIODANCE Refreshing Sea Kelp Serum 30 ml
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,997 Kč/100 ml
JUMISO Antioxidant Glow Facial Essence 40 ml
Amazing Deal
429,-
Save 74,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,073 Kč/100 ml
SKINFOOD Rice Brightening Serum 55 ml
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 835 Kč/100 ml
SKINFOOD Pantothenic Water Parsley Toner 300 ml
549,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin types - 183 Kč/100 ml
SKINFOOD Black Sugar Perfect Cleansing Oil 200 ml
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil , moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin
SKINFOOD Yuja C Vita Daily Mask 30 pcs (270 g)
619,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - textile, nourishing and antioxidant
SKINFOOD Blue Chamomile Hyaluronic Toner Mist 100 ml
519,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mist - for cleansing the skin
NINE LESS Hydra-Max Deep Infusion Serum 50 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 698 Kč/100 ml
BIODANCE Radiant Vita Niacinamide Serum 30 ml
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,997 Kč/100 ml
TIRTIR Mask Fit Red Cushion 34C Amber 18 g
399,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, long-lasting, tone light, suitable for sensitive, oily, normal, mixed and dry skin, compact consistency, lasts up to over 24 hours, the product belongs to korean...
SKINFOOD Choco Eyebrow Powder Cake 01 Gray Khaki
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: grey, number of shades: Duo - 8,808 Kč/100 g
CENTELLIAN24 Madeca Matcha Pore Cleansing Oil 200 ml
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil , moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin
SKINFOOD Pineapple Peeling Gel 100 ml
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - 319 Kč/100 ml
SKINFOOD Basil Teatreecinic Cooling Toner 200 ml
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for normal skin types - 190 Kč/100 ml
SKINFOOD Carrot Carotene Soothing Toner 300 ml
549,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for normal and dry skin types - 183 Kč/100 ml
JUMISO D-Panthenol Barrier Soothing Serum 70 ml
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 527 Kč/100 ml
SKINFOOD Avocado & Olive Lip Balm 12 g
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, - 1,908 Kč/100 g
SKINFOOD Pink Grapefruit AHA Toner 200 ml
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for oily and normal skin types - 180 Kč/100 ml
MIZON Salon Master Hair Clinic 150 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask - for damaged hair, 150ml volume, effect: regeneration, strengthening and softness - 233 Kč/100 ml