Alza Benefit slevy - Korean Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 357
SOME BY MI Super Matcha Pore Clean Cleansing Gel 100 ml
409,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, for normal skin, suitable for mature skin, suitable for dry skin, suitable for sensitive skin, suitable for mixed and oily skins - 409 Kč/100 ml
COSRX Calming Liquid Intensive 125 ml
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin - 311 Kč/100 ml
CELIMAX The Real Noni Energy Ampoule Mist 50 ml
Amazing Deal
339,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mist
CELIMAX The Real Noni Refresh Clay Mask 100 ml
Amazing Deal
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - washing means, matte, cleansing and smoothing, meant for the following skin type(s): oily, normal and mixed - 329 Kč/100 ml
ANUA Heartleaf Silky Moisture Sun Cream SPF50+ 50 ml
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen for women, skin type: mixed, dry and mature, effect: moisturising, soothing, brightening and regenerating, 50 ml
AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Cream 50 ml
Great price
379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , 50 ml - 758 Kč/100 ml
JUMISO Waterfull Hyaluronic Acid Serum 50 ml
409,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 818 Kč/100 ml
MEDI-PEEL Red Lacto Collagen Soothing Essence Toner 200 ml
Great price
539,-
Save 60,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, normal and dry skin types - 270 Kč/100 ml
MARY & MAY Vegan Cica Teatree AHA PHA Blemish Toner 200 ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin - 150 Kč/100 ml
DASIQUE Shadow Palette #13 Cool Blending
559,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Shadow Palette - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 7,986 Kč/100 g
CELIMAX Oil Control Capsule Essence 30 ml
Amazing Deal
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - 1,297 Kč/100 ml
ANUA Rice 70 Glow Collagen Mask 38 g
359,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising, soothing, brightening, regenerating, lifting and softening, meant for the following skin type(s): normal, dry and mature
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Sunsational Kit 50 ml
Great price
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set contains: Sunscreen stick 20 g, Sunscreen serum 2 × 15 ml
ANUA Peach 77 Niacin Essence Toner 250 ml
539,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, oily, normal, mixed and dry skin types - 216 Kč/100 ml
ERBORIAN Ginseng Super Serum 30 ml
1,679,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 5,597 Kč/100 ml
TIRTIR Mask Fit Red Cushion 37C Almond 18 g
389,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, long-lasting, tone dark, suitable for sensitive and normal skin, powdery consistency, lasts up to over 24 hours, the product belongs to korean cosmetics, 18 g...
VT COSMETICS Red Booster Reedle Shot 100 50 ml
Discounted -30 %
779,-
1,126,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,558 Kč/100 ml
KUNDAL 10X Caffeine Strengthening Scalp Serum 10 ml
Amazing Deal
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - great for moisturizing, for nutrition and regeneration - 3,390 Kč/100 ml
Dear Klairs Fundamental Ampule Mist
Amazing Deal
499,-
Save 143,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mist - immediate brightening and skin tone unifying effect
ABIB Collagen Gel Mask Jericho Rose Jelly 4 x 35 g
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising, soothing, brightening and regenerating, meant for the following skin type(s): sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature
NINE LESS Molecule-Clear 5% Mandelic Acid Serum 30 ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,130 Kč/100 ml
Dear Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil
Amazing Deal
429,-
Save 131,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil suitable for these skin types: sensitive, oily, normal and problematic, effect: moisturising, cleansing and detox, moisturises and contributes to the healthy...
ERBORIAN Skin Therapy Serum 30 ml
1,239,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 4,130 Kč/100 ml
CELIMAX The Real Cica Soothing Cream 50 ml
349,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , skin type: sensitive and dry, effect: moisturising, soothing and protective, 50 ml - 698 Kč/100 ml