Alza Benefit slevy - Make-up
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 94
MATIS PARIS Hayli-Liss Light 30 ml
Great price
999,-
3,330 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and non-comedogenic, tone light, suitable for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin, creamy consistency, lasts...
+Gift Cosmetic Gift Set Matis Paris with a value of 1,499,-
LUMENE Blur 16h Longwear Foundation SPF15 Shade 1 Classic Beige / Kultahiekka
459,-
1,530 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested and long-lasting, tone light, suitable for sensitive, dry and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product...
LUMENE Blur 16h Longwear Foundation SPF15 Shade 0.5 Fair Nude / Aamuaurinko
459,-
1,530 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested and long-lasting, tone light, suitable for sensitive, dry and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product...
GOSH X-Ceptional Wear 12 Natural 30 ml
375,-
1,071 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, non-comedogenic, tone light, suitable for normal and mixed skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to professional cosmetics,...
LUMENE Blur 16h Longwear Foundation SPF15 Shade 1.5 Fair Beige / Heleys
459,-
1,530 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested and long-lasting, tone light, suitable for sensitive, dry and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product...
LUMENE Blur 16h Longwear Foundation SPF15 2 Soft Honey
459,-
1,530 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested and long-lasting, tone medium, suitable for sensitive, dry and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product...
GOSH Dewy Foundation Drops 006 Medium 12 ml
461,-
3,842 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, non-comedogenic, tone light, suitable for normal and mixed skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to professional cosmetics,...
MAX FACTOR Miracle Pure 10-30 Fair 2in1 30 ml
389,-
1,297 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, long-lasting, tone medium, suitable for normal skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours, volume 30 ml, effect: toning - 1,297 Kč/100 ml
GOSH X-Ceptional Wear 16 Golden 30 ml
375,-
1,071 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, non-comedogenic, tone light, suitable for normal and mixed skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to professional cosmetics,...
LUMENE Blur 16h Longwear Foundation SPF15 Shade 0 Light Ivory / Valon hehkua
459,-
1,530 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested and long-lasting, tone light, suitable for sensitive, dry and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product...
LUMENE Blur 16h Longwear Foundation SPF15 Shade 00 Ultra Light / Kuulaus
459,-
1,530 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested and long-lasting, tone light, suitable for sensitive, dry and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product...
RIMMEL LONDON Kind & Free Glow It Up 001 Fair Porcelain 30 ml
199,-
663 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, long-lasting, tone medium, suitable for normal skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan cosmetics, volume 30 ml, effect:...
RIMMEL LONDON Kind & Free Blur It Out 010 Rose Ivory 30 ml
199,-
663 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, long-lasting, tone medium, suitable for normal skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan cosmetics, volume 30 ml, effect:...
GOSH X-Ceptional Wear 14 Sand 30 ml
375,-
1,071 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, non-comedogenic, tone light, suitable for normal and mixed skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to professional cosmetics,...
TIRTIR Mask Fit Red Cushion 34C Amber 18 g
399,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, long-lasting, tone light, suitable for sensitive, oily, normal, mixed and dry skin, compact consistency, lasts up to over 24 hours, the product belongs to korean...
GOSH X-Ceptional Wear 19 Chestnut 30 ml
375,-
1,071 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, non-comedogenic, tone light, suitable for normal and mixed skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to professional cosmetics,...
MÁDARA Skin Equal Make-up SPF 20 #70 Caramel 30 ml
Great price
949,-
Save 50,-
3,163 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, non-comedogenic and mineral, tone medium, suitable for normal, mixed, dry and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to...
MÁDARA Skinonym Semi-matte Make-up with Peptides #70 Caramel 30 ml
Great price
949,-
Save 50,-
3,163 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, mineral, tone dark, suitable for oily, normal, mixed and dry skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, volume 30 ml, the package also includes...
GOSH X-Ceptional Wear 11 Porcelain 30 ml
375,-
1,071 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, non-comedogenic, tone light, suitable for normal and mixed skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to professional cosmetics,...
MÁDARA Skinonym Semi-matte Make-up with Peptides #65 Warm Tan 30 ml
Great price
949,-
Save 50,-
3,163 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, mineral, tone dark, suitable for oily, normal, mixed and dry skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, volume 30 ml, the package also includes...
LUMENE Natural Glow Fluid Foundation SPF20 Shade 00 Ultra Light
629,-
2,097 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up light coverage, dermatologically tested and long-lasting, tone light, suitable for sensitive, dry and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the...
MÁDARA Skinonym Semi-matte Make-up with Peptides #75 Auburn 30 ml
Great price
949,-
Save 50,-
3,163 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, mineral, tone dark, suitable for oily, normal, mixed and dry skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, volume 30 ml, the package also includes...
MÁDARA Skinonym Semi-matte Make-up with Peptides #60 Olive 30 ml
Great price
949,-
Save 50,-
3,163 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, non-comedogenic and mineral, tone dark, suitable for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the...
LUMENE CC colour Correcting Cream SPF20 Shade 5.5
569,-
1,897 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested and long-lasting, tone dark, suitable for sensitive and mixed skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to...