Alza Benefit slevy - Massage Oils
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 15
URIAGE Bariéderm Cica Dermatological Oil 100 ml
Amazing Deal
379,-
Save 120,-
379 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 100 ml - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, stretch marks, fragrance-free, active substances include bisabolol, for sensitive skin -...
BI-OIL 200 ml
Great price
589,-
295 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil 200 ml - suitable for sensitive skin, stretch marks and scars, with natural oil and with retinol (vitamin a) - 295 Kč/100 ml
YVES ROCHER Moisturising body and hair oil with pearl 100 ml
Great price
299,-
299 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 100 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, dry skin, no artificial colours and silicone-free - 299 Kč/100 ml
WELEDA Birch oil for cellulite 100 ml
469,-
469 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 100 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cellulitis - 469 Kč/100 ml
WELEDA Lavender Soothing Oil 100 ml
369,-
369 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 100 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin - 369 Kč/100 ml
NUXE Huile Prodigieuse Riche Multi-Purpose Nourishing Oil 100 ml
799,-
799 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil 100 ml - unisex, suitable for normal and dry skin, dry skin, silicone-free, with natural oil and with natural ingredients, active substances include argan oil, borage oil,...
WELEDA Birch oil for cellulite 200 ml
699,-
350 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 200 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cellulitis - 350 Kč/100 ml
WELEDA Marigold massage oil 100 ml
369,-
369 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 100 ml - suitable for sensitive skin - 369 Kč/100 ml
COCOSOLIS Skin Anti-cellulite Dry Oil 110 ml
769,-
699 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil - moisturizing, massaging and regenerating - 699 Kč/100 ml
WELEDA Citrus Refreshing Oil 100 ml
379,-
379 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 100 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, dry skin - 379 Kč/100 ml
NUXE Huile Prodigieuse OR Multi-Purpose Dry Oil 100 ml
949,-
949 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil 100 ml - unisex, suitable for sensitive, normal, combination and dry skin, dry skin, with natural oil and with vitamins, active substances include argan oil, macadamia...
DR. HAUSCHKA Birch Arnica Body Oil 75 ml
Great price
359,-
479 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 75 ml - suitable for sensitive, normal and dry skin - 479 Kč/100 ml
YVES ROCHER Body and Hair Oil Argan & Organic Rose of Morocco 100 ml
429,-
429 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 100 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, dry skin, no artificial colours, paraben-free and palm oil-free, active substances include rose -...
LOBEY Fist Body Oil 100 ml
399,-
399 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil - 399 Kč/100 ml
Alma natural cosmetics Get to Know Yourself - Regenerating, Nourishing Massage Oil for Stress Relief
480,-
960 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Body Oil - 960 Kč/100 ml