Maté Teas
Maté Teas – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 78
Yerba Mate Green Melon de Guava - 500g
217,-
434 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 434 Kč/1 kg
Yerba Maté Rosamonte Traditional - 500 g
139,-
278 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - maté, loose, single varietal, Argentine, weight 500 g - 278 Kč/1 kg
Yerba Maté Rosamonte Selection Especial - 500 g
169,-
338 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, the raw material used is holly with a positive impact on detoxification, digestion and digestion and energy and memory, single-species, Argentine, weight 500...
BrainMax Pure Yerba Mate Tropical Fruit, 500 g
209,-
418 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, weight 500 g, composition coconut, orange and pineapple - 418 Kč/1 kg
Yerba Maté Taragui Traditional - 500 g
148,-
296 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, the raw material used is holly with a positive impact on detoxification, digestion and digestion and energy and memory, single-species, Argentine, weight 500...
Yerba Maté Taragui Maracuya Tropical - 500 g
176,-
352 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, the raw material used is passionflower with a positive impact on detoxification, digestion and digestion and energy and memory, single-species, Argentine,...
Yerba Maté Canarias Traditional - 500 g
209,-
418 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - maté, loose, single varietal, Brazilian, weight 500 g - 418 Kč/1 kg
BrainMax Pure Yerba Mate Digestive, 500 g
229,-
458 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, weight 500 g, composition of fennel, Chamomile and rosehip - 458 Kč/1 kg
CBSé Yerba Mate CBSé Hierbas Litoral, 500 g
119,-
238 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Argentine, weight 500 g, composition mint - 238 Kč/1 kg
Yerba Maté Playadito Despalada - 500 g
186,-
372 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - maté, loose, single varietal, Argentine, weight 500 g - 372 Kč/1 kg
Yerba Maté Taragui Citricos del Litoral - 500 g
176,-
352 Kč/kg
In stock 3 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, the raw material used is lemon with a positive impact on detoxification, digestion and digestion and energy and memory, single-species, Argentine, weight 500...
BrainMax Pure Organic Yerba Mate BIO, 500 g
199,-
398 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - maté, loose, single varietal, Brazilian, weight 500 g - 398 Kč/1 kg
Yerba Maté Taragui Sin Palo Pure Leaf - 500 g
191,-
382 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, the raw material used is holly with a positive impact on detoxification, digestion and digestion and energy and memory, single-species, Argentine, weight 500...
CBSé Yerba Mate CBSé Miel Honey, 500 g
119,-
238 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - mate, loose-leaf, tea blend, Argentine, weight 500 g - 238 Kč/1 kg
CBSé Yerba Mate CBSé Hierbas Cuyanas, 500 g
119,-
238 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Argentine, weight 500 g, composition mint, lemon balm and boldwort - 238 Kč/1 kg
CBSé Yerba Maté CBSé Hierbas Serranas, 500 g
119,-
238 Kč/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Argentine, weight 500 g, composition mint and lemon balm - 238 Kč/1 kg
Selecta Yerba Mate Energy Guarana 500 g
131,-
262 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Paraguayan, weight 500 g, composition of holly and guarana - 262 Kč/1 kg
Yerba Maté Selecta Green Apple - 500 g
140,-
280 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, the raw material used is holly with a positive impact on detoxification, digestion and digestion and energy and memory, single-species, Paraguayan, weight...
Yerba Mate Pajarito Suave - 500 g
179,-
358 Kč/kg
In stock 2 pcs at the supplier's
Tea - maté, loose, single varietal, Paraguayan, weight 500 g - 358 Kč/1 kg
Yerba Mate Rei Verde Export Classic - 500 g
122,-
244 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, the raw material used is holly with a positive impact on detoxification, digestion and digestion and energy and memory, single-species, Brazilian, weight 500...
Yerba Mate Yacuy Acai and Guarana - box - 500 g
223,-
446 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, the raw material used is acai, holly and mint with a positive impact on detoxification, digestion and digestion and energy and memory, single-species,...
Yacuy Yerba Mate Ice Mint Terrine 500 g
190,-
380 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, weight 500 g, composition holly and mint - 380 Kč/1 kg
In the category Maté Teas on Alza.cz, we currently have a total of 78 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue