Mouthwashes
Mouthwashes – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 84
Pleva Oral spray with propolis 100 g in glass
366,-
3,660 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Oral Spray - mouth spray, contains antimicrobial agents, suitable for oral viruses, healing, for aphthae, for toothaches, against bad breath, everyday use, active ingredients...
WELEDA Ratanhia mouthwash 50 ml
229,-
4,580 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Mouthwash - against gingivitis and for sensitive teeth, with salvia, volume 50 ml - 4,580 Kč/1 l
BeC Natura Free gola - Balsamic mouth spray, 30 ml
1,055,-
35,167 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Oral Spray - 35,167 Kč/1 l
CURASEPT Daycare Booster Junior 250 ml
139,-
556 Kč/l
Currently Unavailable
Mouthwash - against tooth decay and for kids, chewing gum flavour, volume 250 ml - 556 Kč/1 l
CURASEPT Daycare Booster Fruit Sensation 500 ml
Great price
179,-
358 Kč/l
Currently Unavailable
Mouthwash - against tooth decay and against gingivitis, fruit flavour, volume 500 ml - 358 Kč/1 l
LISTERINE Cool Mint Mild Taste 80 ml
52,-
650 Kč/l
Currently Unavailable
Mouthwash - against tooth decay, mentol flavour, alcohol-free, volume 80 ml - 650 Kč/1 l
LISTERINE Proffesional Gum Protection+ 500 ml
189,-
378 Kč/l
Currently Unavailable
Mouthwash - against gingivitis, mentol flavour, alcohol-free, volume 500 ml - 378 Kč/1 l
HAAN Apple Day 20 ml
119,-
5,950 Kč/l
Currently Unavailable
Oral Spray - 96% natural ingredients, gives fresh breath and confidence, reduces plaque formation, lasts up to several hours, refillable packaging - 5,950 Kč/1 l
LISTERINE Proffesional Fresh Breath+ 500 ml
179,-
358 Kč/l
Currently Unavailable
Mouthwash - mentol flavour, alcohol-free, volume 500 ml - 358 Kč/1 l
COMPLEX Whitening 400 ml
43,-
108 Kč/l
Currently Unavailable
Mouthwash - against tooth decay, against gingivitis and whitening effect, mentol flavour, volume 400 ml - 108 Kč/1 l
In the category Mouthwashes on Alza.cz, we currently have a total of 84 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Ústne vody
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szájvizek