New Arrivals - Shower & Bath
All from 16
YVES ROCHER Lychee 400 ml
New arrival
199,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning and relaxation, sulphate-free and ph neutral, formula: vegan, 400 ml volume - 50 Kč/100 ml
Almara Soap Šumivý a barvicí koupelový prach do vany se sladkou vůní žvýkaček - bubble gum, 180 g
Discounted -12 %
289,-
329,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Bath Additives - 161 Kč/100 g
Almara Soap Šumivý a barvicí koupelový prach do vany se šťavnatou ovocnou vůní - bubble soda, 180 g
Discounted -12 %
289,-
329,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Bath Additives - 161 Kč/100 g
YVES ROCHER Monoi 190 ml
New arrival
139,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, with pump and for everyday use, alcohol-free, silicone-free and sulphate-free, vegan, fresh fragrance,...
YVES ROCHER Lychee 190 ml
New arrival
139,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, with pump and for everyday use, alcohol-free, sulphate-free and pH neutral, vegan, fruit fragrance,...
Almara Soap Designer handmade soap for those who want to give the gift of love – Love, 100 g
New arrival
219,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Bar Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising, nourishing and softening, for everyday use, paraben-free, silicone-free...
TOMAS ARSOV Cucumber Tea Rose Lychee 200 ml
New arrival
219,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, 200 ml volume - 110 Kč/100 ml
DERMACOL Aroma Moment Meadow Honey 250 ml
79,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, soothing and softening, formula: vegan, 250 ml volume - 32 Kč/100 ml
DERMACOL Aroma Moment Apple Strudel 250 ml
79,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, softening and relaxation, formula: vegan, 250 ml volume - 32 Kč/100 ml
ACCENTRA Men’s Collection Winter with foam pump – Cedarwood 720 ml
269,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, formula: vegan, 720 ml volume - 37 Kč/100 ml
Bepanthen Tattoo Cleansing Gel 200 ml
199,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, moisturising, no artificial colours and fragrance-free, 200 ml volume - 100 Kč/100 ml
ACCENTRA Winter Glamour Vanilla and Musk 180 ml
129,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, formula: vegan, 180 ml volume - 72 Kč/100 ml
DERMACOL Vanilla Sky 200 ml
149,-
Currently Unavailable
Shower Cream - for women suitable for dry skin, moisturising, ideal for dry skin, formula: vegan, 200 ml volume - 75 Kč/100 ml
DERMACOL Cherry Paradise 200 ml
149,-
Currently Unavailable
Shower Cream - for women suitable for dry skin, moisturising, ideal for dry skin, formula: vegan, 200 ml volume - 75 Kč/100 ml
DERMACOL Aroma Moment Bourbon Vanilla 500 ml
99,-
Currently Unavailable
Bath Foam - vanilla, for women, regenerating and relaxation, 500 ml volume - 19.80 Kč/100 ml
BEVIRO Vitae Caps Body Wash Šumava 250 ml
389,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination and mature skin, cleaning, moisturising and nourishing, with vitamins and with glycyrrhetinic acid, formula: natural,...