New Arrivals - Hair Fixative Spray
All from 3
MORGAN'S Women's Hairspray 150 ml
New arrival
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for all hair types, medium hold, volume 150 ml - 146 Kč/100 ml
MORGAN'S Women's Curl Defining Cream 250 ml
New arrival
359,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - vegan, for wavy and curly hair, light hold, volume 250 ml - 144 Kč/100 ml
MORGAN'S Women's Volume Boost 250 ml
New arrival
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for all hair types, medium hold, volume 250 ml - 108 Kč/100 ml