New Arrivals - Professional Shampoos
All from 20
K18 Damage Shield pH Protective Shampoo 473 ml
New arrival
1,290,-
273 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, volume 473 ml, professional, paraben-free, silicone-free and sulphate-free - 273 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 250 ml, professional and vegan, fragrance-free and silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for damaged and dry hair, repair effect, for extra shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine hair, for extra volume and shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Clarifying Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth Taming Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for wavy, curly, unruly and frizzy hair, smoothing, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
MALIBU C Curl Wellness Shampoo 266 ml
New arrival
420,-
158 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for wavy and curly hair, hydrates, volume 266 ml, professional, sulphate-free - 158 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Men Hair & Body Shampoo 300 ml
New arrival
525,-
175 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates nourishes, volume 300 ml, professional and vegan, silicone-free - 175 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Extra Rich Brilliance Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for unruly and frizzy hair, for extra shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for weak and thinning hair, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Anti-dandruff Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for dry hair, deep cleansing, anti-dandruff, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for aging and greying hair, for extra shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Curls & Waves Bundling Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for wavy and curly hair, hydrates, for extra volume, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Pure Hydration Hydrating Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Brilliance Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine hair, for extra shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Sun Reflects After-sun Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Densifying Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for weak and thinning hair, for extra volume, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Toning Shampoo Purple 250 ml
New arrival
485,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for aging and greying hair, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Pre-wash Cortex Filler 100 ml
New arrival
700,-
7,000 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pre-Shampoo Treatment Pre-wash Treatment – For Fine and Damaged Hair, Restores the Hair Fibre and Protects Against Breakage, 100 ml