New Arrivals - Face Serums
All from 10
CLINICAL Hyaluronic Acid Serum 25 ml
New arrival
249,-
996 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 996 Kč/100 ml
LANCÔME Lancôme Abs Longevity Reset Serum 50 ml
New arrival
4,500,-
9,000 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 9,000 Kč/100 ml
YVES ROCHER Double Action Concentrate 30 ml
New arrival
1,590,-
5,300 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 5,300 Kč/100 ml
YVES ROCHER Firming Anti-Wrinkle Serum 30 ml
New arrival
1,390,-
4,633 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 4,633 Kč/100 ml
SLICK GORILLA 5-in-1 Super Serum for Men 50 ml
New arrival
490,-
98,000 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 98,000 Kč/100 ml
NEUTROGENA Collagen Bank Serum with 15% Vitamin C 15ml
459,-
3,060 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,060 Kč/100 ml
LA ROCHE-POSAY Hyalu B5 Serum 15 ml
New arrival
719,-
4,793 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 4,793 Kč/100 ml
LA ROCHE-POSAY Effaclar Serum 15 ml
New arrival
599,-
3,993 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,993 Kč/100 ml
LA ROCHE-POSAY Mela B3 Serum 15 ml
New arrival
799,-
5,327 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 5,327 Kč/100 ml
DERMACOL Skin Treat 100ml
249,-
2,490 Kč/l
Currently Unavailable
Facial Essence - with a light, milky texture, it instantly gives the skin hydration, freshness and a radiant "glazed skin" look