New Arrivals - Air Fresheners
All from 152
YANKEE CANDLE Vanilla Cupcake 122 g
Amazing Deal
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet and vanilla scent, - 147 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Black Cherry 100 ml
Discounted -6 %
469,-
499,-
4,690 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser
YANKEE CANDLE Cinnamon Stick 100 ml
Discounted -6 %
469,-
499,-
4,690 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser
YANKEE CANDLE Midsummer’s Night 100 ml
Discounted -6 %
469,-
499,-
4,690 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser
YANKEE CANDLE White Spruce & Grapefruit 567 g
Amazing Deal
530,-
Save 117,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fresh and fruit scent, - 93 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Amber & Sandalwood 100 ml
Discounted -6 %
469,-
499,-
4,690 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser
YANKEE CANDLE Bayside Cedar 100 ml
Discounted -6 %
469,-
499,-
4,690 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser
YANKEE CANDLE Clean Cotton 100 ml
Discounted -6 %
469,-
499,-
4,690 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser
ARÔME Lavender Gift Set with Mug
New arrival
279,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Gift Set - gift set, lavender scent, 250 ml mug, 90 g scented candle, 28 g scented candle with tag
YANKEE CANDLE Gift Set: 3 × 142 g
New arrival
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains 3 tumbler candles
YANKEE CANDLE Cinnamon Stick 122 g
New arrival
294,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet and cinnamon scent, - 241 Kč/100 g
ARÔME Sandalwood Incense Sticks, 6 × 20 pcs
New arrival
174,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Incense Sticks - 1.45 Kč/1 pc(s)
Stadler Form Zoe Mobile Black
New arrival
1,490,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 80ml, led backlight, fire effect and portable design, number of colours: 1, operating time: 17 h, recommended room size: 25m2, noise...
YANKEE CANDLE Lemon Lavender 100 ml
Discounted -6 %
469,-
499,-
4,690 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser
YANKEE CANDLE Silver Sage & Pine 567 g
Amazing Deal
530,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fresh and wood scent, - 93 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Black Coconut 122 g
Amazing Deal
179,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit, wood and sweet scent, - 147 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Autumn Daydream 567 g
Amazing Deal
478,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Candle - spicy and sweet scent, - 84 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Mulled Sangria 22 g
New arrival
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 314 Kč/100 g
GLADE Candle – Warm Candied Almonds, 112 g
New arrival
109,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas scent,
GLADE Reeds Creamy Hot Chocolate 50 ml
New arrival
149,-
2,980 Kč/l
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser
Empt Sada vonných tyčinek Golden Palo Santo, kolekce vůní 4 × 15 g
New arrival
319,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Gift Set
YANKEE CANDLE Sparkling Winterberry 567 g
New arrival
530,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - festive / Christmas and fruit scent, - 93 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Midnight Jasmine 100 ml
Discounted -6 %
469,-
499,-
4,690 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser
GLADE Reeds Festive Mulled Wine 50 ml
New arrival
149,-
2,980 Kč/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser