New Arrivals - Candles
All from 111
BOLSIUS Starmy Grey 178 g
New arrival
79,-
44 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - - 44 Kč/100 g
BOLSIUS Rustic Taupe 178 g
New arrival
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BISPOL Aura Orange Cookies 285 g
New arrival
149,-
50 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas and fruit scent, - 50 Kč/100 g
ARÔME HOME ‘Happiness’ Gift Set
New arrival
699,-
1,589 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Set - gift set, four-leaf clover design, 3 × cotton tea towels (50 × 70 cm), 2 × unscented candles, 2 × packs of 5 tea bags, 20 incense sticks
ARÔME HOME ‘Touch of a Rose’ Gift Set
New arrival
599,-
4,992 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Set - gift set, floral design, 2 × 40 × 40 cm cushion covers, 400 ml porcelain mug, 120 g scented candle in a glass jar
ASHLEIGH & BURWOOD THE SCENTED HOME - CHRISTMAS NIGHTS scented Christmas candle, 225 g
New arrival
590,-
262 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - festive / Christmas scent, - 262 Kč/100 g
BOLSIUS Soft Pearl 415 g
New arrival
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Vibrant Violet 415 g
New arrival
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Starmy Grey 415 g
New arrival
119,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Spice Brown 415 g
New arrival
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Rustic Taupe 415 g
New arrival
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Osh Rose 415 g
New arrival
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS True Citronella 18 pcs
New arrival
94,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - - 5.22 Kč/svíčka
BOLSIUS True Citronella, 8 pcs
New arrival
164,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - citrus scent, - 21 Kč/svíčka
BOLSIUS Delicate Red 415 g
New arrival
119,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Soft Pearl 178 g
New arrival
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BISPOL Aura Wild Vanilla 500 g
New arrival
249,-
50 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet and vanilla scent, - 50 Kč/100 g
BISPOL Aura Lavender Relief 500 g
New arrival
249,-
50 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - lavender scent, - 50 Kč/100 g
BISPOL Aura Apple Cinnamon 285 g
New arrival
149,-
50 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas, fruit and cinnamon scent, - 50 Kč/100 g
BISPOL Aura Juicy Fruits 500 g
New arrival
249,-
50 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh, fruit and sweet scent, - 50 Kč/100 g
BISPOL Aura Christmas Magic 50 ml
New arrival
249,-
2,490 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains a 100 g candle and a 50 ml reed diffuser
BISPOL Aura Lavender Cedar 285 g
New arrival
149,-
50 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood and lavender scent, - 50 Kč/100 g
CMP Cracker Noël, cinnamon flavour, 180 g
New arrival
159,-
88 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - cinnamon scent, - 88 Kč/100 g
BISPOL Aura Winter Wonderland 50 ml
New arrival
249,-
2,490 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains a 100 g candle and a 50 ml reed diffuser