New Arrivals - Postpartum Care
All from 145
Saro Baby Microfibre Bath Towel 90 × 160 cm Good Vibes
New arrival
499,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Children's Bath Towel , material polyester, dimensions:
Momcozy S12 Pro+ White, 2 pcs
New arrival
4,120,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Breast Pump - electrical, breast milk container 210ml, 3-phase suction, suction intensity setting options, gentle stimulation mode, ergonomic design, timer for automatic shutdown,...
Chicco Hands-free Duo Electric Breast Pump
New arrival
2,819,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Breast Pump - electrical, breast milk container 150ml, 2-phase suction, suction intensity setting options, gentle stimulation mode, memory for individual mode and bra insert
BabyOno Anatomy Manual Breast Pump, 24 disposable ultra-thin bra pads
New arrival
599,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Breast Pump - manual, breast milk container 150ml, 1-phase suction, suction intensity setting options, with massage insert, ergonomic design and quiet operation
ALMA Sluníčko - Dětský masážní a koupelový olej pro klidný spánek 50 ml
New arrival
350,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Baby Oil - massage, contains english marigold - 700 Kč/100 ml
ALMA Bolavý zoubek - Dětský masážní olej při růstu zubů, 15 ml
New arrival
320,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Baby Oil - massage, - 2,133 Kč/100 ml
ALMA Rarášek - Dětský olej do koupele na ekzém a citlivou pokožku, pro klidný spánek 50 ml
New arrival
360,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Baby Oil - massage, - 720 Kč/100 ml
Lionelo Layla 3-in-1 Beige Taupe
New arrival
12,999,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Buggy - sports and combined city and off-road, polyurethane turning wheel, deep cradle length: 76cm, maximum handle length: 122cm (for tall parents), positioning along and...
Lionelo Levi One i-Size Green Forest
New arrival
2,478,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Car Seat for children of weight 9-36 kg, seat is secured by safety belt, the car seat is safety group I, group II and group III (according to European ECE standards), safety of...
Ruhhy 26383 Láhev zahřívací termofor s fleecovým obalem 1,8 l
New arrival
159,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Heat Pad
VORTEX All-purpose household wipes, 100 pieces
New arrival
100,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 1 Kč/1 pc(s)
Goodie Vitamin B9 – active form L-methylfolate (5-MTHF) 60 tablets
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Vitamin B - to support blood formation, to combat stress, during pregnancy and breastfeeding, for the brain, 60 tablets
Malatec Ohřívač rukou i těla - srdce 5 ks
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Heat Pad
PREM INTERNATIONAL Tetra bath towel 90 × 100 cm, Big Car, 1 piece
New arrival
102,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cloth Nappies cotton, size: 90 × 100 cm, nappies are universal and tetra - 102 Kč/1 pc(s)
Kruzzel 27758 Sonic Toothbrush for Children (Robot Design), 5 Modes, Blue
New arrival
479,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electric Toothbrush - sonic, 18000 movements per minute, 5 modes, timer, spare heads: 4 pc(s)
PREM INTERNATIONAL Cloth nappy 70 × 70 cm, Caramel Hearts, 5 pcs
New arrival
295,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Cloth Nappies cotton, size: 70 × 70 cm, nappies are universal and tetra - 59 Kč/1 pc(s)
PREM INTERNATIONAL Tetra bath towel 90 × 100 cm, purple hearts, 1 piece
New arrival
102,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cloth Nappies cotton, size: 90 × 100 cm, nappies are universal and tetra - 102 Kč/1 pc(s)
Lionelo Bianka 3-in-1 Beige Taupe
New arrival
7,499,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Buggy - sports and combined city and off-road, inflatable turning wheel with lockable wheels, deep cradle length: 79cm, maximum handle length: 115cm (for tall parents),...
PREM INTERNATIONAL Tetra bath towel 90 × 100 cm, Caramel Hearts, 1 piece
New arrival
102,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cloth Nappies cotton, size: 90 × 100 cm, nappies are universal and tetra - 102 Kč/1 pc(s)
Lionelo Aart i-Size Beige Chocolate
New arrival
2,999,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Seat for children of weight 0-36 kg, seat is secured by safety belt, the car seat is safety group I, group II and group 0+ (according to European ECE standards), safety of...
Lionelo Amber 3-in-1 Beige Sand
New arrival
8,999,-
In stock > 5 pcs
Baby Buggy - sports and combined city and off-road, inflatable turning wheel with lockable wheels, deep cradle length: 79cm, maximum handle length: 111cm (for tall parents),...
Lionelo Mika Plus 3-in-1 Mocha Mousse
New arrival
14,747,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Buggy - sports and combined city and off-road, polyurethane turning wheel with lockable wheels, deep cradle length: 74cm, maximum handle length: 120cm (for tall parents),...
Lionelo Mika Plus 2-in-1 Mocha Mousse
New arrival
10,399,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Buggy - sports and combined city and off-road, polyurethane turning wheel with lockable wheels, deep cradle length: 74cm, maximum handle length: 120cm (for tall parents),...
Lionelo Aart i-Size Black Red
New arrival
2,999,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Seat for children of weight 0-36 kg, seat is secured by safety belt, the car seat is safety group I, group II and group 0+ (according to European ECE standards), safety of...