New Arrivals - Body Care
All from 257
Starnails UV/LED Gel Polish Elite Line, 6 ml, 255 – Dexin
New arrival
241,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, , for UV lamps - 4,017 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Polygel 30 ml – 014 King Salmon
New arrival
362,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel - 1,207 Kč/100 ml
STARNAILS LumiFile Mint Nail Drill & UV Lamp
New arrival
664,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Nail Grinder - for manicure and pedicure, suitable for artificial nails, ideal for home and professional use, powered by via rechargeable battery, output power 12 W, maximum speed...
Starnails UV/LED Gel Polish Mini Star, 6 ml – 089, Silverton
New arrival
192,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glitter, for UV lamps - 3,200 Kč/100 ml
Zwilling BT Twinox Premium Yak Leather Manicure Set No. 98681, Black
New arrival
4,799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
Zwilling BT Twinox Premium Yak Men’s Leather Travel Manicure Set No. 98642, black
New arrival
3,129,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Manicure Set
GöSol Solingen Napoli Leather and Stainless Steel Manicure Set – Black
New arrival
2,799,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
Zwilling BT Classic Inox Ladies’ Leather Manicure Set No. 97684, red
New arrival
1,929,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Manicure Set
Zwilling BT Premium Twinox Women’s Leather Manicure Set No. 97094, red
New arrival
4,799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
ERBE SOLINGEN Leather Manicure Set 9756, blue
New arrival
1,329,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
Zwilling BT Premium Twinox Leather Manicure Set No. 97103, black
New arrival
9,999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
Zwilling BT Premium Twinox Women’s Leather Manicure Set No. 97093, red
New arrival
10,059,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
Zwilling BT Premium Black Men’s Leather Manicure Set No. 97002, black
New arrival
5,179,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
ERBE SOLINGEN Leather manicure set with stainless steel tools, colouredo No. 9065, black and red
New arrival
1,999,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Manicure Set
ERBE SOLINGEN Women’s leather manicure set with stainless steel tools, colouredo No. 9063, red and b
New arrival
4,059,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Manicure Set
DRIPPING GOLD Bronze Tanning Face Serum 30 ml
New arrival
599,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Cream - 1,997 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Men Expert 700 ml
New arrival
530,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 300 ml shower gel, 300 ml shower gel, 50 ml roll-on antiperspirant, 50 ml roll-on antiperspirant
Starnails UV/LED Polygel 30 ml – 012 Rising Ash
New arrival
362,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel - 1,207 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Polygel 30 ml – 002, White Delight
New arrival
362,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel - 1,207 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Polygel 30 ml – 005, Rocellin
New arrival
362,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel - 1,207 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Polygel 30 ml – 004, Velvet
New arrival
362,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel - 1,207 Kč/100 ml
Nimco Black Dispenser Holder for Bathroom and Kitchen – Wall-Mounted Bracket without Drilling LC 50x
New arrival
257,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Soap Dispenser - wall mount for the Abu series dispensers, matte black finish, aluminium material, holder for one container, adhesive mounting, adhesive not included, suitable for...
Nimco Stainless Steel Soap and Sanitiser Dispenser – Black Long Bathroom Reservoir HPMC 27031-M-90
New arrival
1,289,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Soap Dispenser - stainless steel dispenser, matt black finish, 18/8 stainless steel material, 1250ml capacity, wall-mounted dispenser for liquid soap and disinfectant gel,...
NIVEA Revive box 475 ml
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 250 ml shower gel, 90 g creamy soap, 150 ml spray-on antiperspirant and 75 ml moisturising cream