New Arrivals - Body Care
All from 257
Nimco Gold Ceramic Soap Dispenser – Brass Pump Unix UNZ 13031KN-T-Z
New arrival
1,418,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Soap Dispenser - ceramic container, brass pump, brushed gold finish, 250ml capacity, brass and stainless steel material, wall-mounted liquid soap and disinfectant dispenser, drill...
GLOBOS Women’s Leather Manicure Set No. 1781-89, red
New arrival
3,290,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Manicure Set
Soulima 27229 Nail file with attachments
New arrival
429,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Grinder - for manicure and pedicure, suitable for natural nails, ideal for home use, powered by via rechargeable battery, output power 0.5 W, maximum speed 18000 rev/min,...
TOMAS ARSOV Cucumber Tea Rose Lychee 200 ml
New arrival
219,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, 200 ml volume - 110 Kč/100 ml
DERMACOL Aroma Moment Meadow Honey 250 ml
79,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, soothing and softening, formula: vegan, 250 ml volume - 32 Kč/100 ml
DERMACOL Aroma Moment Apple Strudel 250 ml
79,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, softening and relaxation, formula: vegan, 250 ml volume - 32 Kč/100 ml
DERMACOL Aroma Moment Pistachio 200 ml
79,-
Currently Unavailable
Body Lotion - women's, moisturising, dry skin, for normal, combination, dry and mature skin, contains shea butter, silicone-free, 200 ml volume - 40 Kč/100 ml
ACCENTRA Men’s Collection Winter with foam pump – Cedarwood 720 ml
269,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, formula: vegan, 720 ml volume - 37 Kč/100 ml
Bepanthen Tattoo Cleansing Gel 200 ml
199,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, moisturising, no artificial colours and fragrance-free, 200 ml volume - 100 Kč/100 ml
ACCENTRA Winter Glamour Vanilla and Musk 180 ml
129,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, formula: vegan, 180 ml volume - 72 Kč/100 ml
DERMACOL Vanilla Sky 150 ml
249,-
Currently Unavailable
Body Spray - suitable for normal, combination, dry and mature skin, refreshing, paraben-free and silicone-free, vegan, 150 ml volume - 166 Kč/100 ml
DERMACOL Vanilla Sky 200 ml
299,-
Currently Unavailable
Body Butter - women's, for normal and dry skin, dry skin, moisturising, contains aloe Vera, shea butter and hyaluronic acid, 200 ml volume, weight: 205 g - 150 Kč/100 ml
DERMACOL Cherry Paradise 200 ml
299,-
Currently Unavailable
Body Butter - women's, for normal and dry skin, dry skin, moisturising, contains aloe Vera, shea butter and hyaluronic acid, 200 ml volume, weight: 205 g - 150 Kč/100 ml
DERMACOL Vanilla Sky 200 ml
149,-
Currently Unavailable
Shower Cream - for women suitable for dry skin, moisturising, ideal for dry skin, formula: vegan, 200 ml volume - 75 Kč/100 ml
DERMACOL Cherry Paradise 200 ml
149,-
Currently Unavailable
Shower Cream - for women suitable for dry skin, moisturising, ideal for dry skin, formula: vegan, 200 ml volume - 75 Kč/100 ml
DERMACOL Aroma Moment Bourbon Vanilla 500 ml
99,-
Currently Unavailable
Bath Foam - vanilla, for women, regenerating and relaxation, 500 ml volume - 19.80 Kč/100 ml
DERMACOL Vanilla Morning 150 ml
249,-
Currently Unavailable
Body Spray - suitable for normal, combination, dry and mature skin, refreshing, paraben-free and silicone-free, vegan, 150 ml volume - 166 Kč/100 ml