New Arrivals - Body Care
All from 253
Starnails UV/LED Gel Polish Elite Line, 6 ml, 308 – Bisha
New arrival
241,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, milky, for UV lamps - 4,017 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Polygel 30 ml – 012 Rising Ash
New arrival
362,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel - 1,207 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Polygel 30 ml – 014 King Salmon
New arrival
362,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel - 1,207 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Polygel 30 ml – 008, French White
New arrival
362,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel - 1,207 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Polygel 30 ml – 004, Velvet
New arrival
362,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel - 1,207 Kč/100 ml
ERBE SOLINGEN Stainless steel nail nippers
New arrival
999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Nail Clippers - manicure and pedicure, hard nails, matt finish, material: stainless steel (INOX)
Zwilling BT Premium Gold Ladies’ Leather Manicure Set No. 97749, beige
New arrival
5,999,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Manicure Set
KNEIPP Embrace Life Moments 275 ml
New arrival
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains shower gel and body lotion
Nimco Built-in Stainless Steel Soap or Detergent Dispenser – Gunmetal Unix UNQ 4031V-91
New arrival
739,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Soap Dispenser - built-in dispenser, pump head diameter 35mm, brass pump, gunmetal brushed finish, material brass and POM plastic, 350ml container refillable from the top by...
NIVEA Delight box 430 ml
New arrival
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 250 ml shower gel, 150 ml spray-on antiperspirant and 30 ml NIVEA Creme
NIVEA Protect box 400 ml
New arrival
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 250 ml shower gel, 50 ml roll-on antiperspirant and 100 ml moisturising cream
NIVEA Indulge box 500 ml
New arrival
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 250 ml shower gel and 250 ml creamy body lotion
NIVEA Feel Good box 380 ml
New arrival
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 250 ml of body lotion, 100 ml of hand cream and 30 ml of classic blue NIVEA Creme
NIVEA Bloom box 400 ml
New arrival
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 250 ml shower gel, 1 fabric face mask, 150 ml spray antiperspirant
NIVEA Fascinate bag, 750 ml
New arrival
769,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains body lotion 400 ml, shower gel 250 ml, hand cream 100 ml
NIVEA Shine bag, 700 ml
New arrival
689,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 250 ml shower gel, 400 ml body lotion, 50 ml antiperspirant and 4.8 g lip balm
NIVEA Care Bag, 700 ml
New arrival
679,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 250 ml shower gel, 400 ml body lotion, 50 ml roll-on antiperspirant and 4.8 g lip balm
Starnails Gel Polish Elite Line, 6 ml – 327 Body Glow
New arrival
241,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, milky, for UV lamps - 4,017 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Gel Polish Mini Star, 6 ml – 084, Lehi
New arrival
192,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, pearlescent, for UV lamps - 3,200 Kč/100 ml
Zwilling BT Classic Inox Ladies’ Leather Manicure Set No. 97654, red
New arrival
6,199,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
NIEGELOH SOLINGEN Women’s Leather Manicure Set 82068, red
New arrival
5,659,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Manicure Set
GöSol Solingen Women’s Leather Manicure Set Business GT0281, beige
New arrival
2,299,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Manicure Set