New Arrivals - Skin Care Products
All from 79
VICHY Liftactiv Collagen16 Gift Set 100ml
New arrival
1,966,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains Liftactiv Collagen Specialist Day and Night Cream 2× 50ml
YVES ROCHER Intensive anti-wrinkle care 75 ml
New arrival
1,550,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: mature, effect: moisturising, nourishing, regenerating, lifting and smoothing, 75 ml - 2,067 Kč/100 ml
VICHY Minéral 89 Gift Set 100ml
New arrival
1,118,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains Minéral 89 72h Moisture Boosting Cream Rich 50ml and Minéral 89 Night Repairing Cream 50ml
CLINICAL Cold-pressed castor oil 50 ml
New arrival
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil - 198 Kč/100 ml
LA ROCHE-POSAY Effaclar Duo+M Cream 15 ml
New arrival
319,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex, 15 ml - 2,127 Kč/100 ml
CLINICAL Cold-pressed jojoba oil 50 ml
New arrival
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil - 398 Kč/100 ml
NEUTROGENA Collagen Bank Balm for Fuller-Looking Lips 12ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: vanilla, active ingredients: hyaluronic acid and peptides
AVENE Cicalfate+ Protective and Restorative Cream 40 ml
New arrival
489,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: sensitive and dry, effect: moisturising, nourishing, soothing, regenerating and protective, 40 ml - 1,223 Kč/100 ml
CLINICAL Cold-pressed almond oil 50 ml
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil - 298 Kč/100 ml
CLINICAL Hyaluronic Acid Serum 25 ml
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 996 Kč/100 ml
CLINICAL Cold-pressed apricot oil 50 ml
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil - 298 Kč/100 ml
SLICK GORILLA Sheet Mask, 3 pieces
New arrival
290,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - - 97 Kč/pcs
SLICK GORILLA Under-Eye Patches, 3 pieces
New arrival
290,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Under-Eye Pads
STEVE'S Rejuvenating Face Scrub
New arrival
399,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Facial Scrub - 399 Kč/100 ml
SLICK GORILLA Lip Balm
New arrival
190,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm flavour: mint,
VICHY Neovadiol Magistral Gift Set 100ml
New arrival
1,870,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains Neovadiol Magistral Day and Night Cream 2× 50ml
YVES ROCHER Anti-wrinkle and anti-puffy eye treatment 14 ml
New arrival
949,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Gel - - 6,779 Kč/100 ml
BIODERMA Sensibio Gel Moussant 200 ml
New arrival
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, suitable for sensitive skin - 230 Kč/100 ml
LANCÔME Lancôme Abs Longevity Reset Serum 50 ml
New arrival
4,500,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 9,000 Kč/100 ml
YVES ROCHER Double Action Concentrate 30 ml
New arrival
1,590,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 5,300 Kč/100 ml
YVES ROCHER Firming Anti-Wrinkle Serum 30 ml
New arrival
1,390,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 4,633 Kč/100 ml
SLICK GORILLA Daily Moisturiser 100 ml
New arrival
290,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for men daily and night, effect: moisturising, 100 ml - 290 Kč/100 ml
SLICK GORILLA 5-in-1 Super Serum for Men 50 ml
New arrival
490,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 98,000 Kč/100 ml
Almara Soap Cukrový peeling na rty s vůní kakaa - Lip Scrub Choco, 25 g
Discounted -13 %
189,-
219,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Lip Mask - 756 Kč/100 g