Drugstore Ostrava
This page includes all products from category Drugstore that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 762
SENCOR SVC 510GR-EUE2
1,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bagless Vacuum Cleaner - 890 W, for allergy sufferers, for all types of floors, noise level: 76 dB, HEPA and microfilter, cord length: 5 m, maximum reach: 7,5m, tube made of...
AlzaPower LLT-51WDW Led Table lamp 2W, white
Great price
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Table Lamp - LED, suitable for the bedroom, workrooms, living room and children's room, cold white light, chromaticity 4000 K, luminous flux ≥90 lm, power consumption 2 W,...
SENCOR SVC 7814VT 2 in 1
Great price
1,921,-
Save 78,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Upright Vacuum Cleaner - animal hair, for all types of floors, charging time: 4,5 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 2200 mAh, operating time: 35 min, hepa, noise...
BrainMax Energy Magnesium®, 200 capsules
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - malate, capsules, adult, 200 tablets/capsules
Siguro VM-S620I TURBOVac AquaTech
Great price
2,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Multipurpose Vacuum Cleaner - for all types of floors, for wet and dry vacuuming, carpet and upholstery cleaning, metal collection container with a capacity of 20 l, length of...
FINO Power 240l, 8 Pcs
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bin Bags - reinforced (more durable), for mixed waste - 29 Kč/1 pc(s)
Oral-B iO Gentle Care 4 pcs
669,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 4 pc(s) in package - 167 Kč/ks - from 167 Kč/1 pc(s)
Philips OneBlade Pro 360 for face and body QP6542/15
1,799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - on the beard and private parts, men' s, battery indicator and adjustable cutting length, 3 attachments, blade material steel, min. cut length 1 mm, max. cutting...
Oral-B Pro Kids Ice Kingdom With Braun Design with Case
1,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - rotary, 7600 movements per minute, 2 modes, timer, battery indicator and smart function, spare heads: 1 pc(s)
TrueLife AIR Diffuser D3 Light
490,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume: 120ml, led backlight and automatic shutdown, number of colours: 7, operating time: 5 h, recommended room size: 25m2, colour: brown
Collonil Carbon Pro 300 ml + 33 %
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Impregnation impregnation of all types of materials, protects against moisture penetration, deep dirt, stains and grease
Siguro AD-F401B Grizzled Skipper
Great price
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aroma Diffuser - container volume 200 ml, power 12 W, silent operation (<36 dB), časovač, automatické vypnutí, 2 barvy podsvícení (modrá, oranžová) + simulace ohně, možnost...
Roborock Qrevo S Pro White
14,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Robot Vacuum animal hair and antibacterial, for all floor types, battery type: Li-ion, operating time: 242 min, charging time: 4 h, noise level: 59 dB, dust container volume:...
Tefal FV2C41E0 Virtuo 30 light blue
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Clothes Iron steam, input 2000 W, sprinkling, fast heating and vertical steaming, tank volume 240 ml, steam output 27 g/min, steam boost 120 g/min, ironing board made of...
Hyundai SI332
Amazing Deal
309,-
Save 40,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Clothes Iron steam, input 2200 W, sprinkling, tank volume 260 ml, steam output 35 g/min, steam boost 120 g/min, ironing board made of ceramics, cable length 1,9 m, blue
ETA 1264 90000 AQUABELLO
Great price
1,249,-
Save 50,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Steam Cleaner - input 1000 W, container volume 0,22 l, steam pressure 3 bar, steam ready indicator
Puhdistamo Triple Magnesium 120 capsules
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - Bisglycinate, taurate, Malate, capsules, for adults, from 3 years old, 120 tablets / capsules
Roborock Q10 VF+ black
9,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Robot Vacuum for all floor types, battery type: Li-ion, operating time: 150 min, charging time: 4 h, noise level: 65 dB, dust container volume: 0,5 l, stairs detection...
BrainMax Activated B-Complex, 90 vegetable capsules
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
B Complex - a combination of liposomal vitamin C (59.5mg), choline (50mg), and vitamin B3 (50mg) in 1 capsule, perfect bioavailability, 90 plant-based capsules
Pharma Activ Lipozomal Vitamin C 1000 mg 120 capsules
Amazing Deal
259,-
Save 30,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vitamin C - capsules, 1000 mg of the active substance, 625% RHP, 120 capsules, packaging 108 g, for adults - 2.16 Kč/ks
SCHOLL GelActiv Work & Boots Insole Large
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shoe Insoles - gel, unisex, suitable for work, 40-46,5 EU
Sencor SSI 2028YL
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Clothes Iron input 1600 W, sprinkling and thermostat, tank volume 200 ml, steam output 20 g/min, steam boost 70 g/min, cable length 1,9 m, white and yellow
BrainMax Super Omega 3, 1050 mg, 60 softgel capsules
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Omega 3 - combination of premium fish oil (700 mg), of which omega-3 - DHA (350 mg) and EPA (140 mg) and organic olive oil (300 mg), of which omega-9 (210 mg) and polyphenols...
SIEMENS TZ80002A
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Descaler - Descaling tablets 3 pcs - 100 Kč/pcs