Postpartum Care
Postpartum Care – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 3,533
VIOLETA Double Care Pants size 4 (52 pcs)
319,-
Currently Unavailable
Nappies for children 9 – 15 kg, size 4, absorption Channels, fragrance free and without chlorine bleaching - 6.13 Kč/1 pc(s)
LINTEO BABY Facial Cream with Organic Calendula 75 ml
77,-
Currently Unavailable
Children's face cream with natural almond and apricot oil, nourishes and protects the delicate skin of baby's face - 103 Kč/100 ml
Libero Up&Go Triple Box size 7 (96 pcs)
859,-
Currently Unavailable
Nappies for children 17 – 30 kg, size 7, moisture Indicator - 8.95 Kč/1 pc(s)
Philips AVENT SCF080/26 Ultra Air 6-18 m, 2 pcs
235,-
Currently Unavailable
Baby Pacifier - suitable for babies from 6 months, silicone, symmetrical nipple (orthodontic), BPA-free and with ring for removal
Bébé-Jou Ocean Vibes Bamboo Muslin Washcloths 3 pcs
239,-
Currently Unavailable
Washcloth 15 × 22 cm, material: bamboo and cotton.
Xkko Bamboo towel 90×100, Mint
219,-
Currently Unavailable
Children's Bath Towel , material bamboo and cotton, dimensions: 100 × 90 cm
Tega Towel 100 × 100cm 320g/m3 - White
279,-
Currently Unavailable
Children's Bath Towel with hood, material cotton, dimensions: 100 × 100cm
REER Toilet Paper Seat MommyLine 3 pcs
65,-
Currently Unavailable
Children's toilet training seat - Completely covers the contact area of the toilet seat and thus safely reduces the risk of infections caused by viruses, bacteria and fungi
Bébé-jou Bathing Thermometer Breeze Green
189,-
Currently Unavailable
Bath Thermometer - digital, floating, measures temperature from 0 to 50 °C, green colour
Fillikid Hooded Towel Rabbit Pink 75 × 75cm
239,-
Currently Unavailable
Children's Bath Towel with hood, material cotton, dimensions: 75 × 75 cm
Libero Comfort Mega Pack size 3 (76 pcs)
379,-
Currently Unavailable
Disposable Nappies - Classic, Size 3, for a child weighing 5 to 8 kg, 76 pieces in the package, moisture indicator and extra breathable, material polyethylene and polypropylene,...
Suavinex Wonderland SX PRO physiological 2 pcs 0-6m pink
289,-
Currently Unavailable
Baby Pacifier - suitable for babies from birth, silicone, symmetrical nipple (orthodontic), BPA-free and luxury
Tryco Blush & Blossom Training Panties 18-24m White
169,-
Currently Unavailable
Training Pants - daily, material: cotton and polyester, light absorbency, pull-up, impermeable layer and moisture sensation, white colour, 1 pc(s) per pack
Libero Touch size 6 (24 pcs)
259,-
Currently Unavailable
Nappies for children 13 – 20 kg, size 6, moisture Indicator and extra Breathable - 10.79 Kč/1 pc(s)
Bébé-Jou Bamboo muslin washcloths Sepp 3 pcs
239,-
Currently Unavailable
Washcloth 15 × 22 cm, material: bamboo and cotton.
Xkko Training panties Organic - Pink, size 4.5 mm, sized 2.5 mm. S
179,-
Currently Unavailable
Training Pants - daily, size S, for children weighing from 12 to 15 kg, material: cotton and polyester, light absorbency, pull-up, impermeable layer and moisture sensation, pink...
Libero Touch size 5 (27 pcs)
249,-
Currently Unavailable
Nappies for children 9 – 14 kg, size 5, moisture Indicator and extra Breathable - 9.22 Kč/1 pc(s)
Tryco Blush & Blossom Training Panties 36m+ Leopard
199,-
Currently Unavailable
Training Pants - daily, material: cotton and polyester, light absorbency, pull-up, impermeable layer and moisture sensation, design: animal motif, 1 pc(s) per pack
Libero Touch size 4 (29 pcs)
259,-
Currently Unavailable
Nappies for children 7 – 10 kg, size 4, moisture Indicator and extra Breathable - 8.93 Kč/1 pc(s)
In the category Postpartum Care on Alza.cz, we currently have a total of 3533 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Starostlivosť po pôrode
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szülés utáni kellékek