Alza Benefit slevy - Professional Conditioners
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 66
MOROCCANOIL Curl Curl Enhancing Conditioner nourishing conditioner for wavy and curly hair 250 m
749,-
300 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, nutrition, easy combing and frizziness, best for hair type: wavy and curly - 300 Kč/100 ml
MILK SHAKE Colour Maintainer Conditioner 300 ml
979,-
326 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, easy combing and protection, best for hair type: coloured Hair - 326 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Curls Enhancing Conditioner nourishing conditioner for wavy and curly
499,-
250 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, easy combing and frizziness, best for hair type: wavy and curly - 250 Kč/100 ml
CHI Keratin 355 ml
579,-
163 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume, gloss, hydration, smoothing and regeneration, best for hair type: damaged and frizzy and unruly - 163 Kč/100 ml
CHI Infra Treatment 350 ml
429,-
123 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume, gloss, hydration and regeneration, best for hair type: for all hair types and damaged - 123 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Professional BC Bonacure Color Freeze Conditioner 1000 ml
789,-
79 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration and nutrition, best for hair type: coloured Hair - 79 Kč/100 ml
MILK SHAKE Pink Lemonade Conditioner 250 ml
419,-
168 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss and smoothing, best for hair type: coloured Hair and blond - 168 Kč/100 ml
ORIGINAL&MINERAL Original Detox 350 ml
849,-
243 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration and easy combing, best for hair type: for all hair types - 243 Kč/100 ml
ORIBE Silverati Conditioner 200 ml
1,349,-
675 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, nutrition, yellow tones, orange tones, strengthening and glitter, best for hair type: aging and greying - 675 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume and easy combing, best for hair type: soft - 275 Kč/100 ml
ORIBE Featherbalm Weightless Styler 100 ml
1,089,-
1,089 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Balm - effect: gloss, smoothing, thermal protection and defining, suitable for: for all hair types hair, leave-in, volume: 100 ml - 1,089 Kč/100 ml
AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Glow Conditioner 250 ml
849,-
340 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss and smoothing, best for hair type: coloured Hair - 340 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO YE Repair Reparitive Conditioner 1 l
Great price
629,-
Save 35,-
63 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, regeneration, easy combing and softness, best for hair type: damaged - 63 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Color Revive Copper 200 ml
699,-
350 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: red tones and dyeing, best for hair type: coloured Hair - 350 Kč/100 ml
ZENZ No. 02 Pure Conditioner 250 ml
890,-
356 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, best for hair type: dry - 356 Kč/100 ml
ZENZ No. 18 Cactus Conditioner 250 ml
970,-
388 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, best for hair type: dry - 388 Kč/100 ml
ZENZ No. 05 Sweet Sense Conditioner 250 ml
890,-
356 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing, best for hair type: normal - 356 Kč/100 ml
NIOXIN Scalp Hair Thickening System 3 Conditioner 300 ml
559,-
186 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: growth and strengthening, best for hair type: coloured Hair and fine and thinning - 186 Kč/100 ml
ZENZ No. 03 Pure Treatment 250 ml
1,250,-
500 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, best for hair type: damaged - 500 Kč/100 ml
ZENZ No. 11 Menthol Conditioner 250 ml
890,-
356 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: deep cleaning, best for hair type: greasy hair - 356 Kč/100 ml
NIOXIN Scalp Hair Thickening System 4 Conditioner 1 l
1,199,-
120 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: growth and strengthening, best for hair type: coloured Hair and fine and thinning - 120 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Professional BC Bonacure Moisture Kick 200 ml
439,-
200 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration and easy combing, best for hair type: damaged, dry and frizzy and unruly - 200 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Smoothen Conditioner 200 ml
349,-
175 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, smoothing and strengthening, best for hair type: wavy and curly and frizzy and unruly - 175 Kč/100 ml
BIOLAGE Bond Therapy 236 ml
639,-
271 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, nutrition and easy combing, best for hair type: damaged - 271 Kč/100 ml