Alza Benefit slevy - Professional Hair Sprays
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 54
ALFAPARF MILANO Semi di Lino Style&Care Twisted Curls 150 ml
599,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - professional and vegan, for wavy, curly, unruly and frizzy hair, protects from high temperature and external influences, medium hold, volume 150 ml - 399 Kč/100 ml
STMNT Fiber Pomade 100 ml
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair pomade - for men, medium hold - 699 Kč/100 ml
ghd Bodyguard All Hair Types Heat Protect Spray 120 ml
New arrival
735,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, protects from high temperature, volume 120 ml - 613 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi di Lino Sunshine After-Sun Treatment 200 ml
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - for women, conditioner, for for all hair types, effect: nutrition - 215 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi di Lino Sunshine Hair Protective Milk 125 ml
498,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - professional and vegan, for all hair types, protects from UV radiation, high temperature, external influences and colour fading, volume 125 ml - 398 Kč/100 ml
STMNT Definition Spray 200 ml
739,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, light hold, volume 200 ml - 370 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi di Lino Sunshine Hair Protective Oil 125 ml
499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Oil for for all hair types, leave-in care, effect: gloss and softness, 125 ml volume, for women - 399 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi di Lino Style&Care Detangling Primer 125 ml
519,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for all hair types, protects from high temperature and external influences, volume 125 ml - 415 Kč/100 ml
STMNT Powder Spray 4 g
679,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Powder - professional and vegan, for all hair types, light hold, weight 4 g - 16,975 Kč/100 g
STMNT Hairspray 200 ml
679,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, light hold, volume 200 ml - 340 Kč/100 ml
STMNT Wax Powder 15 g
679,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Wax - professional, for all hair types, strong hold, weight 50 g
MILK SHAKE Lifestyling Fixing Paste 100 ml
569,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Paste - professional, for all hair types, strong hold, volume 100 ml - 569 Kč/100 ml
MILK SHAKE Lifestyling Eco Strong Hairspray 250 ml
669,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, extra strong hold, volume 250 ml - 268 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Professional BC Bonacure R-TWO Renewing Essenece 400 ml
899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for all hair types, protects from breakage, volume 400 ml - 225 Kč/100 ml
AMERICAN CREW Boost Powder 20 g
949,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Powder - professional, for fine, normal, weak and thinning hair, light hold, weight 20 g - 4,745 Kč/100 g
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth 6 Effects Serum 100 ml
New arrival
685,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - - 685 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair 6 Effects Serum 100 ml
New arrival
685,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for nutrition and regeneration - 685 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair Restoring Serum Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for nutrition and regeneration - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Sun Reflects UV Protect Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for all hair types, protects from UV radiation, volume 150 ml - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Brilliance Serum Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Day & Night Bond Booster 75 ml
New arrival
700,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - professional and vegan, for weak and thinning hair, protects from high temperature, volume 75 ml - 933 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Rebalance & Hydrate Fluid 150 ml
New arrival
750,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - great for moisturizing, - 500 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Pure Hydration-in-Hydrating Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for all hair types, protects from high temperature, volume 150 ml - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for weak and thinning hair, protects from high temperature, volume 150 ml - 390 Kč/100 ml