Drugstore Rituals
Drugstore Rituals – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 137
RITUALS The Ritual Of Karma Mild Body Scrub 300 g
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - for women, for normal skin, weight 300 g
RITUALS The Ritual of Karma Shower Gel 300 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning, alcohol-free, 300 ml volume - 80 Kč/100 ml
RITUALS Sport Shower Foam 200 ml
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 140 Kč/100 ml
RITUALS Amsterdam Collection Scented Candle 400 g
1,139,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 285 Kč/100 g
RITUALS The Rituals Of Sakura Body Lotion Mousse 150 ml
Discounted -28 %
359,-
503,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's, moisturising, for oily, normal, combination, dry and mature skin, 150 ml volume - 239 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Karma Instant Care Hand Lotion 70 ml
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - for women, moisturising, 70 ml volume - 441 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Jing Shower Gel 300 ml
254,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning, alcohol-free, 300 ml volume - 85 Kč/100 ml
RITUALS Luxury Trial Set Namaste 84 ml
Great price
639,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set contains: The Ritual of Namaste Brightening Facial Scrub (30 ml), The Ritual of Namaste Bakuchiol Booster (4 ml), The Ritual of Namaste Velvety Smooth Cleansing...
RITUALS The Ritual Of Karma Hair & Body Mist 50 ml
559,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, 50 ml volume - 1,118 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Ayurveda Body Scrub 300 g
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - women's, for normal skin, active ingredients include coconut oil and almond oil, weight 300 g
RITUALS The Ritual Of Karma Overnight Body Mask 125 ml
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for women, regenerating and nourishing, suitable for normal and dry skin, 125 ml volume - 319 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Karma Conditioner 300 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, best for hair type: normal - 80 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Karma Large Gift Set 630 ml
Great price
1,419,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set contains: Body cream 150 ml, Shower foam 200 ml, Hand balm 70 ml, Stick diffuser 70 ml, Candle 140 g, Cosmetic bag
RITUALS The Ritual Of Jing Body Scrub 300 g
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - for women, for normal skin, weight 300 g
RITUALS The Ritual of Sakura Whipped Body Cream 220 ml
579,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for women, moisturising, soothing and softening, suitable for normal and dry skin, 220 ml volume - 263 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Karma Conditioner 250 ml
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, nutrition, easy combing, protection and strengthening, best for hair type: coloured Hair and for all hair types -...
RITUALS Amsterdam Collection Tulip & Japanese Yuzu Hand Balm 175 ml
399,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - for women, moisturising and nourishing, 175 ml volume, with pump - 228 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Jing Large Gift Set 690 ml
Discounted -49 %
1,629,-
3,249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set contains: Body cream 150 ml, Shower foam 200 ml, Hand and foot mask 70 ml, Stick diffuser 70 ml, Interior perfume 200 ml, Cosmetic bag
RITUALS The Ritual Of Ayurveda Home Perfume 400 ml
1,035,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 2,588 Kč/1 l
RITUALS The Ritual Of Karma Home Perfume 400 ml
819,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 2,048 Kč/1 l
RITUALS Restoring Conditioner 250 ml
Amazing Deal
559,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: growth, gloss, hydration, regeneration, nutrition and easy combing, best for hair type: for all hair types - 224 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Karma Body Lotion Mousse 150 ml
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's, moisturising, for normal skin, 150 ml volume - 253 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Karma Hand Wash 300 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for normal skin, cleaning, for everyday use, floral fragrance,, volume 300 ml - 80 Kč/100 ml
RITUALS Homme Small Gift Set 240 ml
Great price
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set contains: Body lotion 70 ml, Shower foam 50 ml, Antiperspirant 50 ml, 2in1 shampoo & shower gel 70 ml