Drugstore Rituals
Drugstore Rituals – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 137
RITUALS The Ritual of Sakura Small Gift Set 215 ml
-4 % off new
619,-
New 649,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set contains: Shower oil 75 ml, Shower foam 50 ml, Body cream 70 ml, Body mist 20 ml
RITUALS The Ritual Of Karma Giftset 170 ml
-7 % off new
779,-
New 844,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set contains: Body oil 30 ml, Body mist 20 ml, Body cream 70 ml, Shower gel 50 ml
RITUALS The Ritual Of Sakura Fragrance Sticks 250 ml
Discounted -17 %
769,-
929,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser
RITUALS The Ritual Of Sakura Trial Set 245 ml
Great price
449,-
Save 40,-
Currently Unavailable
Cosmetic Gift Set contains: Body scrub 125 g, Body cream 70 ml, Shower foam 50 ml
RITUALS The Ritual of Jing Body Care Set 190 ml
759,-
Currently Unavailable
Cosmetic Gift Set contains: Foaming shower gel 50 ml, Body cream 70 ml, Dry oil 50 ml, Body mist 20 ml
RITUALS The Ritual of Ayurveda Harmonizing Foaming Shower Gel 200 ml
Discounted -13 %
269,-
311,-
Currently Unavailable
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 135 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Ayurveda Travel Exclusives 215 ml
Great price
779,-
Currently Unavailable
Cosmetic Gift Set contains: Shower Foam 50ml, Shower Oil 75ml, Body Cream 70ml, Hair & Body Mist 20ml
RITUALS The Ritual of Sakura Medium Gift Set 440 ml
Discounted -10 %
879,-
979,-
Currently Unavailable
Cosmetic Gift Set contains: Body scrub 125 g, Shower foam 200 ml, Body cream 100 ml, Perfume 15 ml
RITUALS Homme Anti-Perspirant Spray 200 ml
Great price
339,-
Currently Unavailable
Deodorant - for men, spray, aromatic, protective, soothing and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 200 ml - 170 Kč/100 ml
RITUALS Sun Protection Trial Set 130 ml
Great price
789,-
Currently Unavailable
Cosmetic Gift Set contains: Skin cream 50 ml, Body spray 50 ml, Body oil 30 ml
RITUALS The Ritual Of Sakura Recovery Hand Balm 70 ml
Discounted -6 %
269,-
289,-
Currently Unavailable
Hand Cream - for women, regenerating, nourishing and soothing, 70 ml volume - 384 Kč/100 ml
RITUALS Homme Foaming Shower Gel 200 ml
307,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, 200 ml volume - 154 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Sakura Shampoo & Body Bar 100 g
Discounted -10 %
312,-
349,-
Currently Unavailable
Bar Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising, soothing and softening, travel, cherry fragrance, women's, weight 100 g...
RITUALS The Ritual Of Karma Shimmering Body Oil 100 ml
Great price
569,-
Save 21,-
Currently Unavailable
Massage Oil 100 ml - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin - 569 Kč/100 ml
RITUALS Homme Shave Foam 200 ml
Great price
289,-
Save 61,-
Currently Unavailable
Shaving Foam - men's, for normal skin, moisturising and refreshing effect, volume 200 ml
RITUALS The Ritual Of Sakura Sensational Foaming Shower Gel 200 ml
269,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, brightening and softening, no artificial colours, paraben-free and silicone-free,...
RITUALS The Ritual of Karma Body Care Set 200 ml
Great price
759,-
Currently Unavailable
Cosmetic Gift Set contains: Foaming shower gel 50 ml, Cooling shower gel after sun 50 ml, Body oil 30 ml, Body cream 70 ml
RITUALS The Ritual of Sakura Scented Candle 290 g
649,-
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 224 Kč/100 g
RITUALS Homme 24h Hydrating Face Cream 50 ml
Great price
859,-
Currently Unavailable
Face Cream for men daily and night, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, matte and smoothing, 50 ml - 1,718 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Karma Sun Protection Face Cream LSF50+ 50 ml
Great price
519,-
Save 30,-
Currently Unavailable
Sunscreen with SPF 50, 50 ml volume - 1,038 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Sakura Anti-Perspirant Spray 150 ml
259,-
Currently Unavailable
Antiperspirant - for women, spray,, protective and soothing, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 173 Kč/100 ml
RITUALS Homme Strengthening Caffeine Shampoo 250 ml
Great price
359,-
Save 20,-
Currently Unavailable
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, promotes hair growth, volume 250 ml, with vitamins and with caffeine - 144 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Ayurveda Balancing Body Cream 220 ml
699,-
Currently Unavailable
Body Cream - for women, moisturising and nourishing, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, contains also rose, 220 ml volume - 318 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Ayurveda Shower Oil 200 ml
259,-
Currently Unavailable
Shower Oil - for women, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, softening, active ingredients include rose, 200 ml volume - 130 Kč/100 ml