Drugstore Rituals
Drugstore Rituals – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 137
RITUALS Hydrating Shampoo 250 ml
399,-
Currently Unavailable
Shampoo - liquid (classic), for dry hair, hydrates, volume 250 ml, with hyaluronic acid - 160 Kč/100 ml
RITUALS Hydrating Conditioner 70 ml
179,-
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: hydration, protection and softness, best for hair type: for all hair types - 256 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Sport 2-In-1 Shampoo And Body Wash 70 ml
179,-
Currently Unavailable
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, volume 70 ml - 256 Kč/100 ml
RITUALS Private Collection Comfort Home Perfume 400 ml
989,-
Currently Unavailable
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 2,473 Kč/1 l
RITUALS Life is a Journey Homme 2 × 3 g
Amazing Deal
549,-
Currently Unavailable
Car Air Freshener - wooden, clip for air conditioner exhaust, lasts up to 112 d, 2 pieces per pack, dimensions 28 × 110 × 58 mm (H×W×D) - 9,150 Kč/100 g
RITUALS The Ritual Of Karma Fragrance Sticks 250 ml
849,-
Currently Unavailable
Reed Diffuser - oriental fragrance with a lasting power of 91 d, glass container, 10 sticks, volume 250 ml
RITUALS The Ritual Of Ayurveda Fragrance Sticks 250 ml
759,-
Currently Unavailable
Reed Diffuser - floral, oriental and sweet fragrance with a lasting power of 91 d, glass container, 10 sticks, volume 250 ml
RITUALS The Ritual Of Ayurveda Mini Fragrance Sticks 70 ml
439,-
Currently Unavailable
Reed Diffuser - oriental fragrance with 35 d of persistence, glass container, 5 sticks, volume 70 ml
RITUALS Sweet Jasmine Fragrance Sticks 450 ml
1,729,-
Currently Unavailable
Reed Diffuser - floral fragrance with a lasting time of 152 d, glass container, replacement sticks included, volume 450 ml
RITUALS The Ritual Of Karma Mini Fragrance Sticks 70 ml
479,-
Currently Unavailable
Reed Diffuser - oriental fragrance, glass container, 5 sticks, volume 70 ml
RITUALS The Ritual Of Ayurveda Fragrance Sticks 230 ml
779,-
Currently Unavailable
Reed Diffuser - oriental fragrance with a lasting power of 91 d, glass container, 10 sticks, volume 230 ml
RITUALS Amsterdam Collection Dutch Tulip & Yuzu Car Air Freshener 2 × 3 g
629,-
Currently Unavailable
Car Air Freshener - 10,483 Kč/100 g
RITUALS Suede Vanilla Car Perfume 2 × 3 g
Discounted -4 %
589,-
619,-
Currently Unavailable
Car Air Freshener
RITUALS Private Collection Comfort Fragrance Sticks 450 ml
1,489,-
Currently Unavailable
Reed Diffuser