Alza Benefit slevy - Self-Tanning Creams, Lotions & Oils
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 14
COLLISTAR Gocce Magiche Face 30 ml
Great price
959,-
Save 50,-
3,197 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Cream - Ladies, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, on your face, moisturizing and tanning, vegan, volume 30 ml - 3,197 Kč/100 ml
DRIPPING GOLD Glowing Steady Self Tanner Gradual Tan light/medium 200 ml
499,-
250 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Cream - women's and men's, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, on the face and body, moisturizing, toning and nourishing, vegan, volume 200 ml -...
COCOSOLIS Solis Gradual Tan Body Milk 200ml
749,-
375 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Milk - 375 Kč/100 ml
IDA WARG Instant Self-Tanning Mousse Extra Dark 150 ml
566,-
377 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self Tanning Foam - tinted self-tanning mousse, extra dark, colour swatch, tropical fragrance, 150 ml - 377 Kč/100 ml
IDA WARG Self-Tanning Mousse 150 ml
566,-
377 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self Tanning Foam - - 377 Kč/100 ml
COCOSOLIS Solis Dark Self-tanning Foam 200 ml
829,-
415 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self Tanning Foam SOLIS delivers a natural-looking, long-lasting tan, that perfectly matches your skin tone. Minimal odor, maximum results. Enriched with nourishing natural...
AVENE Moisturising self-tanning gel 100 ml
706,-
706 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Cream - 706 Kč/100 ml
MÁDARA Fake It Self-tanning body lotion 150 ml
Discounted -23 %
599,-
779,-
399 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Milk - 399 Kč/100 ml
IDA WARG Cocoa Self-Tanning Mousse 150 ml
680,-
453 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self Tanning Foam - - 453 Kč/100 ml
PATYKA Sun Concentrate Self-tanning Skin Concentrate 15 ml
Great price
669,-
Save 31,-
4,460 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Cream - 4,460 Kč/100 ml
IDA WARG Self-Tanning Face Lotion 50 ml
429,-
858 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Milk - women's and men's, suitable for sensitive, greasy, normal and combination skin, on your face, ecological, vegan, volume 50 ml - 858 Kč/100 ml
IDA WARG Self-Tanning Body Spray 150 ml
566,-
377 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self Tanning Mist - - 377 Kč/100 ml
DRIPPING GOLD Bronze Tanning Face Serum 30 ml
New arrival
599,-
1,997 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Cream - 1,997 Kč/100 ml
DRIPPING GOLD Tanning Butter 200 g
799,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Cream