Alza Benefit slevy - Self-Tanning Sticks
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 6
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun Stick 20 g
439,-
2,195 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick with SPF 50 - 2,195 Kč/100 g
AVENE SunsiStick KA SPF 50+ 20 g
729,-
3,645 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick with SPF 50, 20 ml volume, for body - 3,645 Kč/100 g
PIZ BUIN In Sun Lipstick Aloe Vera Extra Care SPF 30 4,9 g
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick moisturizing, nourishing, flavour: vanilla, scent: vanilla, active ingredients: aloe Vera and vitamin E
MÁDARA Mineral sunscreen stick SPF50 12 g
Discounted -25 %
449,-
599,-
3,742 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 3,742 Kč/100 g
BIODERMA Photoderm Stick SPF 50+ 15 g
679,-
4,527 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 4,527 Kč/100 g
SKINFOOD Carrot Carotene Air Sun Stick 18,5 g
529,-
2,859 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 2,859 Kč/100 g