Alza Benefit slevy - Hair Shampoos
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 252
Schauma Kids Shampoo & Conditioner Raspberry 400 ml
140,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shampoo - recommended age from 1 month, liquid, for all hair types, sulphate-free, volume 400 ml - 35 Kč/100 ml
TIERRA VERDE Nettle with herbal scent 500 ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types nourishes, for extra volume, volume 500 ml, vegan, paraben-free and silicone-free - 46 Kč/100 ml
HiPP Babysanft shampoo for hair and body (sea lion) 200 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shampoo - recommended age from Birth, for all hair types, designed for moisturising, 2-in-1 (shampoo + conditioner), alcohol-free and pH neutral, volume 200 ml, vegan -...
HERBAL ESSENCES Coconut Scent Hydrate 350 ml
135,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, for extra volume and shine, volume 350 ml, vegan - 39 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive Shampoo 400 ml
163,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for damaged hair, repair effect, for extra shine, smoothing, volume 400 ml, with keratin - 41 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF GLISS Colour Perfector Shampoo 400 ml
163,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, deep cleansing, for extra shine, volume 400 ml, with vitamins - 41 Kč/100 ml
YVES ROCHER detoxifying shampoo 300 ml
229,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 300 ml, silicone-free and sulphate-free - 76 Kč/100 ml
SYOSS Oleo Intense Shampoo 440 ml
169,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for greasy and dry hair, repair effect, for extra shine, smoothing, volume 440 ml, silicone-free - 38 Kč/100 ml
TRESemmé Dry Shampoo for volume 250 ml
139,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - silicone-free and sulphate-free, for fine, greasy, weak and thinning hair, volume 250 ml - 56 Kč/100 ml
YVES ROCHER Couleur 300 ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured and damaged hair, repair effect, for extra shine, volume 300 ml, vegan, paraben-free, silicone-free and sulphate-free - 76 Kč/100 ml
Schauma Shampoo Repair & Care 400 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine and damaged hair, repair effect, for extra volume and shine, volume 400 ml - 25 Kč/100 ml
BEVIRO Natural anti-dandruff shampoo 500 ml
759,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates nourishes, anti-dandruff, volume 500 ml, alcohol-free and silicone-free - 152 Kč/100 ml
Schauma Shampoo Color Shine 250 ml
77,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, deep cleansing, for extra shine, volume 250 ml, with vitamins - 31 Kč/100 ml
HERBAL ESSENCES Chamomile Smooth & Shine 350 ml
135,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types nourishes, for extra volume and shine, volume 350 ml, vegan - 39 Kč/100 ml
SCHAUMA Shampoo 7 Herbs, 250ml
77,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, volume 250 ml, vegan - 31 Kč/100 ml
Schauma Shampoo 7 Herbs Freshness 400 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for greasy and normal hair, for extra volume and shine, volume 400 ml, vegan, paraben-free and silicone-free - 25 Kč/100 ml
ZENZ No. 07 Deep Wood Shampoo 250 ml
Great price
890,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine, dry, wavy and curly hair, for extra volume, volume 250 ml, professional - 356 Kč/100 ml
DS LABORATORIES Revita Extra Strenght 205 ml
789,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for weak and thinning hair, promotes hair growth, volume 205 ml, dermo, paraben-free - 385 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF GLISS Total Repair Shampoo 400 ml
163,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, deep cleansing, volume 400 ml, alcohol-free, paraben-free, silicone-free and with keratin -...
Schauma Shampoo Q10 Fullness 400 ml
99,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine hair, repair effect, for extra volume, volume 400 ml, silicone-free - 25 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Gliss Full Hair Wonder 400 ml
163,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, promotes hair growth, volume 400 ml, with caffeine and with peptides - 41 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Color Protect 3in1 for coloured hair 325 ml
109,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - for all hair types, repair effect nourishes, volume 325 ml - 34 Kč/100 ml
Schauma Shampoo Silk Comb 400 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - for unruly and frizzy hair, for extra shine, volume 400 ml - 25 Kč/100 ml
ZENZ No. 01 Pure Shampoo 250 ml
840,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, deep cleansing, volume 250 ml, professional - 336 Kč/100 ml