Alza Benefit slevy - Shower & Bath
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 347
KNEIPP Argan Secret 200 ml
249,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - for ladies and gentlemen alike, vegan, for a greasy one, normal, mixed, dry and mature skin, active ingredients include argan oil, without silicone, without...
YVES ROCHER Seaweed & Sea Butter 190 ml
139,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for sensitive and normal skin, cleaning, moisturising and softening, for everyday use, no artificial colours, paraben-free and sulphate-free, vegan, fresh...
PROTEX Fresh 250 ml
109,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - disinfectant, suitable for normal skin, antibacterial and moisturising, with pump, fresh fragrance, unisex, volume 250 ml - 44 Kč/100 ml
YVES ROCHER Seaweed & sea butter 80 g
129,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bar Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and softening, for everyday use, includes active ingredients such as seaweed, no...
YVES ROCHER Mango & Coriander 80 g
129,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bar Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and softening, for everyday use, no artificial colours, paraben-free and palm...
WELEDA Intimate Soothing Cream 30 ml
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cream
MÁDARA Intim Hyaluron-Lactic Intimate Cleansing Foam 150 ml
379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel
WELEDA Intimate Wash Moisturizing Cream 200 ml
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel
Kundal Macadamia & Sugar Body Scrub 550 g, White Musk
Amazing Deal
409,-
Save 40,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - Ladies, natural, vegan and Korean cosmetics ingredients, for cellulite, anti-aging, for normal skin, active ingredients include shea butter, macadamia oil and natural...
PROTEX Ultra refill 900 ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - disinfectant, suitable for normal skin, antibacterial and moisturising, fresh fragrance, suitable for men, women, and children, volume 900 ml - 25 Kč/100 ml
PROTEX Cream refill 900 ml
229,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - disinfectant, suitable for normal skin, antibacterial and moisturising, fresh fragrance, suitable for men, women, and children, volume 900 ml - 25 Kč/100 ml
WELEDA Vlora+ Velvet Protection Oil 30 ml
449,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil - paraben-free
ALMA Black Spruce – Exfoliating Salt Soap for Body and Hands with Activated Charcoal 110g
250,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bar Soap - salt, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and peeling, travel and for everyday use, includes active ingredients such as...
YVES ROCHER Verbena 190 ml
139,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for normal skin, cleaning, moisturising and regenerating, with pump and for everyday use, lemon fragrance, unisex, volume 190 ml - 73 Kč/100 ml
WELEDA Vlora+ Extra Soothing Drops 30 ml
449,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil - paraben-free
LOBEY Body scrub with AHA acids 200 ml
429,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - 215 Kč/100 ml
YVES ROCHER Monoi 190 ml
New arrival
139,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, with pump and for everyday use, alcohol-free, silicone-free and sulphate-free, vegan, fresh fragrance,...
ALMA Noble Laurel - Soothing Salt Soap with Laurel Oil 110g
250,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bar Soap - salt, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, soothing and peeling, travel and for everyday use, bylinná fragrance, weight 115...
MUSTELA Cleansing gel for intimate hygiene of children 200 ml
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - Ladies, soothing, helps against irritation and itching, everyday, dermo, the active ingredients include glycerin, volume 200 ml
L'OCCITANE Amande Sublime Body Scrub 200 ml
1,080,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - 540 Kč/100 ml
ALMA Sensual - Nourishing Body and Hand Soap with Pink Clay and Goat's Milk 110g
250,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bar Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and regenerating, travel and for everyday use, includes active ingredients such as shea...
YVES ROCHER Lychee 190 ml
New arrival
139,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, with pump and for everyday use, alcohol-free, sulphate-free and pH neutral, vegan, fruit fragrance,...
ALMA Gently - Soothing Body and Hand Soap with Honey and Oats 110g
250,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bar Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, nourishing and soothing, travel and for everyday use, includes active ingredients such...
MÁDARA AHA + Mineral Body Scrub 175 ml
569,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - 325 Kč/100 ml