Alza Benefit slevy - Shower & Bath
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 351
OLD SPICE Wolfthorn Shower Gel and Shampoo 3in1 400ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, refreshing, 400 ml volume - 30 Kč/100 ml
ZIAJA Olive Oil Shower Gel 500ml
Great price
95,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - Cleansing, hydrating, protective and nourishing, for oily, normal, combination, dry and mature skin, natural and vegan, volume 500ml - 19 Kč/100 ml
KNEIPP Muskel Entspannung 400 ml
Discounted -25 %
119,-
159,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - mint and eucalyptus, for women and men, moisturising, regenerating and soothing, formula: vegan, 400 ml volume - 30 Kč/100 ml
NIVEA Shower Creme Aloe 750 ml
Great price
149,-
Save 10.90
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, nourishing, softening, softening and relaxation, with vitamins, 750 ml volume...
KNEIPP Bath foam Dreaming Time 400 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - lavender, for women and men, relaxing, softening and relaxation, 400 ml volume - 37 Kč/100 ml
KNEIPP Bath salt For feet 600 g
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - mineral and vegan, regenerating, relaxing and softening, contains urea, use: women's and men's, weight: 600 g - 33 Kč/100 g
AXE Shower Gel Black XXL 700 ml
from
140,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, 700 ml volume - from 23 Kč/100 ml
AXE Shower gel Africa XXL 700 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, paraben-free, 700 ml volume - 23 Kč/100 ml
FA Vanilla Honey Yoghurt 750 ml
from
134,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, oily, normal, combination and dry skin, nourishing, softening and refreshing, perfect for: dry skin, 750 ml volume -...
VERSACE Yellow Diamond EdT Set 150 ml
2,119,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Perfume Gift Set contains: Eau de Toilette 50 ml + Body Lotion 50 ml + Shower Gel 50 ml
WELEDA Shower cream and shampoo Happy Orange 2in1 150 ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - for sensitive skin, for sensitive to atopic skin, - 119 Kč/100 ml
KNEIPP Bath foam Goodbye Stress 400 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - mint, for women and men, soothing, formula: vegan, 400 ml volume - 40 Kč/100 ml
KNEIPP Shower Gel Good Night 200 ml
82,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, soothing and relaxation, silicone-free, formula: vegan, 200 ml volume - 41 Kč/100 ml
KNEIPP Good Night 600 g
179,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - bitter, regenerating, relaxation and warm, use: women's and men's, weight: 600 g - 30 Kč/100 g
FA Coconut Milk 750 ml
from
134,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, oily, normal, combination and dry skin, nourishing, softening and refreshing, perfect for: dry skin, 750 ml volume -...
YVES ROCHER Seaweed & Sea Butter 400 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and relaxation, no artificial colours, paraben-free and sulphate-free,...
KUNDAL Eau Thermale Scrub Body Wash Violet Muguet 500 ml
Amazing Deal
319,-
Save 80,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, exfoliating, moisturising, softening and soothing, perfect for: dry skin,...
KNEIPP Bath Salt Goodbye Stress 500 g
169,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, vegan, relaxing and relaxation, use: women's and men's, weight: 500 g - 34 Kč/100 g
NIVEA Kids 3in1 Shower & Shampoo Girl 500 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - - 34 Kč/100 ml
ZIAJA Cocoa Butter Cream Shower Soap 500 ml
73,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for both women and men suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, brightening and softening, active ingredients include cocoa butter,...
AXE Jungle Fresh 400 ml
Amazing Deal
99,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and refreshing, 400 ml volume - 25 Kč/100 ml
AXE Epic Fresh Shower Gel 400 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, 400 ml volume - 27 Kč/100 ml
KNEIPP Lavender Dreaming Shower Gel 200 ml
82,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, regenerating and nourishing, paraben-free, silicone-free and sulphate-free,...
PALMOLIVE MEN Red Energising 3in1 500 ml
109,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and refreshing, ph neutral, 500 ml volume - 22 Kč/100 ml