Alza Benefit slevy - Shower Gels
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 188
NIVEA Fresh Energy 500 ml
129,-
26 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily and normal skin, cleaning and relaxation, 500 ml volume - 26 Kč/100 ml
L'OCCITANE Néroli & Orchidée 250 ml
480,-
192 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily and normal skin, cleaning, refreshing and relaxation, 250 ml volume - 192 Kč/100 ml
L'OCCITANE Amande Sublime Exfoliating Shower Gel 250 ml
610,-
244 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning, moisturising and nourishing, alcohol-free and silicone-free, 250 ml volume - 244 Kč/100 ml
NIVEA Creme Soft 500 ml
119,-
24 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily and normal skin, cleaning and relaxation, 500 ml volume - 24 Kč/100 ml
DSQUARED2 Red Wood Bath & Shower Gel 200 ml
339,-
170 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, 200 ml volume - 170 Kč/100 ml
PALMOLIVE Naturals Fig 500 ml
109,-
22 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning, moisturising, nourishing and softening, formula: vegan, 500 ml volume - 22 Kč/100 ml
BIOTHERM Eau Vitaminée Shower Gel 200 ml
549,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination and dry skin, moisturising, softening and relaxation, perfect for: dry skin, formula: luxurious, 200 ml volume -...
PALMOLIVE Skin Radiance Blueberry & Lily 500ml
119,-
24 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for children unisex, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, formula: vegan, 500 ml volume for children - 24 Kč/100 ml
PESTLE&MORTAR Derma Body Wash 500 ml
619,-
124 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for children unisex, suitable for sensitive, normal and dry skin, moisturising, hypoallergenic and soothing, perfect for: eczema, irritated skin and dry skin,...
FRANK BODY Triple Acid Body Wash 250 ml
559,-
224 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for normal, combination and dry skin, antibacterial, cleaning and exfoliating, perfect for: for acne, no artificial colours and allergen-free,...
PALMOLIVE Spa Revitalising Scrub 500ml
129,-
26 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for children unisex, suitable for normal skin, cleaning, exfoliating and moisturising, formula: vegan, 500 ml volume for children - 26 Kč/100 ml
FRANK BODY Ceramide Barrier Body Wash 250 ml
489,-
196 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for dry skin, moisturising, smoothing and refreshing, perfect for: anti-itching, irritated skin and dry skin, silicone-free, sulphate-free and with...
FRANK BODY Ceramide Barrier Body Wash 75 ml
Great price
279,-
372 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for dry skin, moisturising, smoothing and refreshing, perfect for: anti-itching, irritated skin and dry skin, silicone-free, sulphate-free and with...
FRANK BODY Triple Acid Body Wash 75 ml
559,-
745 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for normal, combination and dry skin, antibacterial, cleaning and exfoliating, perfect for: for acne, no artificial colours and allergen-free,...
NIVEA Men Active Clean 887 ml
299,-
34 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and regenerating, perfect for: dry skin, alcohol-free, 887 ml...
OLD SPICE Bearglove 3in1 1000 ml
Discounted -25 %
214,-
289,-
21 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning, softening and refreshing, no artificial colours, paraben-free, phthalate-free and aluminium-free, 1000 ml volume -...
Mizon My Relaxing Time Body Wash Subtle Aloe, 800 ml
399,-
50 Kč/100 ml
In stock 1 pcs at the supplier's
Shower Gel - unisex, suitable for dry skin, moisturising, cooling and soothing, perfect for: irritated skin, dry skin and anti-ageing , ph neutral and allergen-free, formula: vegan...
NIVEA Apricot Shower Gel 500 ml
from
141,-
31 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs at the supplier's
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, regenerating and soothing, perfect for: dry skin, alcohol-free and with vitamins,...
URIAGE Xémose Gentle Cleansing Syndet 500 ml
529,-
106 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, suitable for dry skin - 106 Kč/100 ml
MONTBLANC Explorer Extreme Shower Gel 150 ml
319,-
213 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, cleaning, 150 ml volume - 213 Kč/100 ml