Alza Benefit slevy - Skin Care for Men
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 484
PURITO Deep Sea Pure Water Cream 50 g
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, nourishing and lifting
MIXA Invisible Day Cream SPF 50, 50ml
241,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen unisex daily, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, anti-wrinkle, pigment spot reducer, SPF factor, protection against external...
GARNIER Pure Active Anti-Imperfection Serum AHA + BHA CHARCOAL
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 830 Kč/100 ml
PURITY VISION Bio Hydro Power Booster 100 ml
329,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 329 Kč/100 ml
WELEDA Make-up Removal Cleansing Oil 150 ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil suitable for these skin types: oily, normal and mixed, effect: nourishing, soothing and cleansing, moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin
L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Fluid with SPF 50+, 50ml
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen - immediate brightening and skin tone unifying effect
GARNIER Skin Naturals Essentials Refreshing Eye Remover 125ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Remover - for the eye area 2-in-1, removes waterproof make-up, can be used not only for general make-up removal, but also for removing make-up from the eye area -...
NIVEA MEN Power Serum 2in1 30 ml
599,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,997 Kč/100 ml
AVEENO Soothing toner with oats 200 ml
Amazing Deal
269,-
Save 30,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, normal and dry skin types - 135 Kč/100 ml
WELEDA Skin Food Nourishing Night Cream 40 ml
439,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex, skin type: normal, effect: moisturising and nourishing, 40 ml - 1,098 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Glass Skin Hydrating Brightening Mask, 25g
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising, brightening and smoothing
BULLDOG Sensitive Face Wash 150 ml
154,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - for men, suitable for sensitive skin - 103 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Hyaluronic Aloe Serum Sheet Mask 28 g
67,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, moisturising, nourishing and revitalisation, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed, dry and mature
WELEDA Skin Food Lip Balm 8 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: camomile, active ingredients: lanolin
GARNIER Skin Naturals Daily Brightening Care with Vitamin C 50 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - moisturising and brightening, daily, with a volume of 50ml, suitable for unisex, for oily, normal, mixed, dry and mature skin type(s) - 318 Kč/100 ml
TOCOBO Cica Calming Gel Cream 75 ml
Amazing Deal
319,-
Save 50,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: nourishing and detox, 75 ml - 425 Kč/100 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye Cream 20 ml
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,995 Kč/100 ml
WELEDA Skin Food Nourishing Day Cream 40 ml
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex, skin type: normal, effect: moisturising and nourishing, 40 ml - 1,123 Kč/100 ml
NIVEA Face Derma Activate Exfoliator 40 ml
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - enzymatic, for a greasy one, normal, problematic, mixed, dry and mature skin, medium deep effect, moisturizing, nourishing, regenerative, for acne, refining,...
LABELLO Nude Lip balm 3in1
from
76,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, toning, scent: fragrance free, active ingredients: shea butter - from 1,854 Kč/100 g
ĽORÉAL PARIS Revitalift Filler Eye Cream, 30ml
339,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,130 Kč/100 ml
GARNIER Pure Active Salicylic Exfoliating Essence 120ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Essence - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care
SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica Relief Ampoule 100 ml
539,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 539 Kč/100 ml
NIVEA Face Derma Activate Wash gel 150 ml
159,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, for normal skin, suitable for mature skin, suitable for dry skin, suitable for mixed and oily skins - 106 Kč/100 ml