Alza Benefit slevy - Skin Care Products
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 1,184
ABIB Collagen Gel Mask Sedum Jelly 4 x 35 g
349,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising, soothing, brightening, regenerating, antioxidant, smoothing, anti-inflammatory and protective, meant for the following skin type(s): sensitive,...
JUVENA Skin Specialists Skin Nova SC Serum 30 ml
Great price
3,369,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 11,230 Kč/100 ml
LANCÔME Génifique Repair Shot 20ml
New arrival
2,290,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 11,450 Kč/100 ml
MIZON Hyaluronic Acid Sherbet Peeling Scrub 40 x 5 g
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub
DERMALOGICA Dynamic Skin Retinol Serum 30 ml
2,550,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 8,500 Kč/100 ml
YVES ROCHER Pure Menthe Micellar Cleansing Water 400 ml
459,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 115 Kč/100 ml
HOLIKA HOLIKA The Real Glutathione Gel Mask 35 g
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask -, brightening, meant for the following skin type(s): normal, mixed, dry and mature
SOME BY ME Gentle cleansing gel with low pH 100 ml
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - for women, suitable for mixed and oily skins - 419 Kč/100 ml
BULLDOG Energizing Face Scrub 125 ml
149,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - 119 Kč/100 ml
TOCOBO Cica Calming Powder Wash 50 g
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Powder
VT COSMETICS Tx-Toning Essence 2000 Shot 30 ml
539,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - for problematic skin, Korean cosmetics and organic, volume 30 ml - 1,797 Kč/100 ml
MARY & MAY Premium Idebenon Blackberry Complex Ampoule Mask 250 g
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel
SKIN79 Water Biome Hydra Ampoule 50 ml
Amazing Deal
219,-
Save 54,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - Korean cosmetics, volume 50 ml - 438 Kč/100 ml
YVES ROCHER Concentrated Hydrating Serum 30 ml
629,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,097 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Age Perfect Collagen Cleansing Cream, 150ml
249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Cream -, with a volume of 150ml, for mature skin type(s) - 166 Kč/100 ml
SKINFOOD Carrot Carotene Daily Mask 30 pcs (270 g)
619,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - textile, moisturising and soothing, meant for the following skin type(s): sensitive, oily, normal, mixed and dry
LUMENE Basic Cleansing Kirk Toner 400 ml
337,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, mixed, dry and mature skin types - 84 Kč/100 ml
Dear Klairs Fundamental Watery Oil Drop
Great price
569,-
Save 32,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Oil suitable for these skin types: normal, mixed and dry, effect: moisturising, nourishing and antioxidant, moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin...
LANCÔME Galatee Confort 200 ml
1,149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Remover - for the eye area 2-in-1, removes waterproof make-up, can be used not only for general make-up removal, but also for removing make-up from the eye area -...
LANCÔME Absolue Longevity MD Reset The Cream 50ml
New arrival
3,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: mature, 50 ml - 7,980 Kč/100 ml
AXIS-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser 180 ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - - 188 Kč/100 ml
MÁDARA Soothing Tonic 200 ml
499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, normal and dry skin types - 250 Kč/100 ml
LOBEY MenCare Anti-age Serum 30 ml
499,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,663 Kč/100 ml
JUVENA Epigen Lifting Anti-Wrinkle Serum 30 ml
1,759,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 5,863 Kč/100 ml